fbpx

01.06.2019 – Mamaville ShopUp Poznań vol. 3

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają na ShopUp Poznań vol. 3 czyli Targi dla mamy i dziecka, tym razem w wyjątkowe święto Dzień Dziecka.

Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

Zaprezentowane zostaną najlepsze produkty i marki związane z ciążą i macierzyństwem oferowane przez wyselekcjonowanych polskich projektantów oraz asortyment najwyższej jakości. Najbardziej znane polskie marki i firmy pojawią się z najnowszymi kolekcjami i ofertami z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Będzie to idealna okazja do zaopatrzenia się w prezenty dla dzieciaczków i przyszłych mam! Organizatorzy skupiają marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Stary Browar po raz kolejny zamieniony zostanie w ekskluzywną krainę pełną wspaniałych brandów, inspiracji i zakupów.

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowane będą warsztaty dla najmłodszych dzieci 0-5 lat, zapraszamy!

Godziny otwarcia: 1 czerwca (sobota), godz. 09:00-21:00

Adres: Stary Browar ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań

Link do wydarzenia na FBhttps://www.facebook.com/events/673731213078216/
Link do zapisów na warsztatyhttps://mamavillewarsztatypoznanvol3.evenea.pl/

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share