fbpx

07.12.2019 – Mamaville Shop Up Poznań vol. 4

Mamaville, Organizator największych wydarzeń parentingowych w Polsce, wraz z kiddostyle.pl patronem medialnym wydarzenia, zaprasza na przedświąteczne Targi Mamaville  Shop Up Poznań vol. 4, które odbędą się 7 grudnia, w Starym Browarze w Poznaniu przy ulicy Półwiejskiej 42.

Targi Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, warsztatów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży i rodzicielstwa. Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a nasze Targi, to idea, która przybliży tą nową ekscytującą przygodę życia, każdej rodzinie. Każde organizowane przez nas wydarzenie, to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

Targi Mamaville Poznań vol. 4, to m.in.:

STREFA ZAKUPÓW

U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.

STREFA EDUKACYJNA

Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców i warsztaty dla dzieci, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych gości. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Rejestracja > bit.ly/warsztatypoznan4

STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI

Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentowane są najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

STREFA MAMY I DZIECKA

Przemyślana przestrzeń do nakarmienia czy przewinięcia dziecka. Dołożono wszelkich starań, by w tej strefie było przytulnie i pięknie!

STREFA RELAKSU

Na tę edycję zadbano o większą, wygodną i kolorową strefę relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach będziecie mogli odpocząć i dobrze zjeść! Tu także spotkacie lokalnych wystawców. Foodtrucki oraz różnorodne stoiska także wegetariańskie i wegańskie.

Informacje organizacyjne:

Nazwa: Targi Mamaville Shop Up Poznań vol. 4
Termin: 7 grudnia 2019 (sobota), godz. 9.00-21.00
Adres: Stary Browar, ul. Półwiejska 42
Wstęp: WOLNY

Informacje na stronie www – https://targi.mamaville.pl/poznan-vol-4-7-12/
Link do wydarzenia na FB – https://www.facebook.com/events/2407402546181644/
Link do zapisów na warsztaty – http://bit.ly/warsztatypoznan4

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share