fbpx

W nowej jesienno-zimowej kolekcji polska marka Minikid zaprasza nas do podróży wehikułem czasu do złotej ery skateboardingu czyli lat dziewięćdziesiątych. Idziemy o zakład, że niejednemu z rodziców łezka się w oku zakręci w tęsknocie za tamtą epoką. Nic straconego – przeżyjcie drugą młodość ze swoimi dzieciakami!

W sezonie jesienno-zimowym 2019/20 Minikid chce zainspirować Wasze dzieci i Was do odkrywania czystej radości z jazdy na deskorolce, rowerze czy czymkolwiek, co tylko wolicie… Tylko spójrzcie na te kadry z sesji zdjęciowej, która odbyła się w Marbella Skatepark w europejskiej stolicy skateboardingu: Barcelonie, a przekonacie się, że warto!

Otwórz galerię

W nowej kolekcji znajdziecie esencję marki Minikid: super komfort, najlepsze wzory i najwyższą jakość. Wszystko w neutralnej palecie kolorów (szarości, beże, czerń, denim) z nieograniczonymi możliwościami mieszania i dopasowywania. Jak z każdym sezonem wprowadzono również nowe formy i projekty, a także nową technikę farbowania. Wszystko doprawione detalami w stylu Minikid.

Na szczególna uwagę zasługują jak zwykle spodnie z charakterystycznymi przeszyciami, bomberka moro oraz oryginalne przedłużane longsleevy z ciekawymi hasłami. Cała kolekcja dostępna na www.minikid.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share