fbpx

23-24.05.2020 – KIDDOSTYLE parentingowe targi online vol. 2: dzień dziecka

Data: 23-24.05.2020 r.
Miejsce: Wydarzenie na FB Grupa na FB + fanpage na FB + przedstawienie wystawców na IG

Partner wydarzenia: Wydawnictwo Adamada – piękne książki, które nie tylko rozbawią Wasze dzieci do łez, lecz także pomogą im odkryć fascynujący świat oraz nauczą wszystkiego, co najważniejsze. Na wydarzeniu będą na Was czekać dodatkowo nagrania bajek oraz konkurs!

Idea: Największe w Polsce internetowe targi dla rodziców i dzieci! Nie ważne gdzie mieszasz, dzięki nam zobaczysz prezentację najlepszych polskich marek, sklepów i firm nie wychodząc z domu. Możesz być z nami na żywo, możesz wszystko obejrzeć na spokojnie wieczorem lub następnego dnia!

Każdy wystawca zaprezentuje swoją ofertę na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku w formie transmisji live bądź materiału wideo. Będziecie mogli poznać bliżej każdego z nich, obejrzeć dokładniej produkty czy zadać pytania. To idealny moment na zakup prezentu na dzień dziecka oraz uzupełnienie wakacyjnej garderoby! Na naszych targach skompletujesz również wyprawkę noworodkową lub znajdziesz przepiękne pościele, kocyki oraz dekoracje do dziecięcego pokoju.

Jak to na targach bywa, będą czekały na Was kody rabatowe i oferty specjalne (jedno uniwersalne hasło: KIDDOSTYLE), z którymi zrobicie zakupy w sklepach internetowych wystawców w dniach 23-25.05.2020.

Ale to nie koniec atrakcji! Prezentacje wystawców będą przeplecione ciekawymi aktywnościami dla Was i Waszych maluchów takimi jak zajęcia umuzykalniające czy językowe! Będą również konkursy!

Dołączajcie do naszego wydarzenia i bądźcie na bieżąco: www.facebook.com/events/245554789933539/

P.S. jeśli chcesz zostać wystawcą napisz do nas: wspolpraca@kiddostyle.pl

A tak wyglądała pierwsza edycja: kiddostyle.pl/targi-vol-1/

Strona wydarzenia – tu znajdziecie m.in. listę wystawców

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share