fbpx

Ponadczasowe fasony, projektowanie w zgodzie z naturą i ekologiczne rozwiązania – nowa polska marka BIZOO przebojem wdarła się na polski rynek mody dziecięcej. Ich debiutancka kolekcja AKtoTo to cudowne materiały i świetne kolory! Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się co dokładnie dla Was przygotowali.

AKtoTo? Znacie już te naszywki na ubraniach? To marka BIZOO, która tej wiosny miała premierę kolekcji pod tą właśnie nazwą. Jej twórcy zapowiadają, że każda kolekcja będzie miała inną nazwę, a co za tym idzie – inne naszywki! Co znajdziecie w obecnej kolekcji? Przede wszystkim dużo lnu. BIZOO udowadnia, że len to idealny materiał do noszenia na co dzień, również przez dzieci. Posiada wyjątkowe właściwości odpowiednie dla ich delikatnej skóry. – jest antybakteryjny i antyalergiczny. Jest to tkanina naturalna i biodegradowalna, na co marka zwraca szczególną uwagę.

AKtoTo? To między innymi lniane bluzy, joggersy, szorty, sukienki, chusty i kroje oversize, które posłużą Wam przez kilka sezonów! To też klasyczne bawełniane bluzy, sukienki oraz urocze welurowe komplety. Wielkim zaskoczeniem jest dla nas lniana bluza z kapturem, która w naszym „wakacyjnym niezbędniku” plasuje się naprawdę wysoko! 😉 Całość utrzymana jest w spokojnej kolorystyce, w której szczególnie zachwyca nas brudny róż. Ale uwaga, to nie koniec tej kolekcji! Już niedługo drugi drop, a w nim jeszcze więcej lnu i muślinu w typowo letnich krojach i kolorach. My jesteśmy na tak!

AKtoTo? To nie tylko dopracowane kroje i naturalne materiały, lecz także minimalistyczny styl pakowania zamówień. Zamiast foliowych torebek i fasonowych pudełek, BIZOO dostarcza swoje produkty razem z woreczkiem sensorycznym uszytym w duchu zero waste z końcówek tkanin. Woreczki wypełnione makaronem, ryżem, siemieniem lnianym i innymi sypkimi produktami, nie tylko pobudzają wszystkie zmysły malucha, rozwijają wzrok, słuch, uczą kolorów czy rozwijają motorykę, ale przede wszystkim posłużą przez długie lata! Zresztą, tak samo jak ubranka BIZOO!  A zabaw, do których może być wykorzystany jest bez liku! Spróbujcie nauczyć się żonglować, rzucać do celu, zgadujcie co jest wewnątrz woreczka, zorganizujcie wyścigi z woreczkiem na głowie… No można wymieniać bez końca! Ale po zabawie, najważniejsze – nie zapomnijcie o czułym BIZOO (z francuskiego bisou – buziak)!  

Wszystkie produkty znajdziecie na www.bizookids.com

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share