fbpx

Ach, śpij kochanie…

Każdemu rodzicowi zależy, by sen jego maluszka był spokojny, bezpieczny oraz… długi. W jaki sposób sprawić, by tak właśnie było? Bardzo ważny jest wieczorny rytuał: kąpiel, kolacja, czytanie bajek, czy przytulanie. Warto też pamiętać o przygotowaniu miejsca do spania dla dziecka – pościel, kocyki czy poduszki z odpowiedniego materiału potrafią znacząco poprawić komfort snu. Przedstawiamy Wam zatem markę Light Story, która stawia na tekstylia z naturalnych materiałów.

Marka Light Story tworzy produkty dla dzieci z naturalnych, delikatnych dla skóry i bezpiecznych materiałów. W pierwszej kolejności powstały więc produkty lniane – rożki niemowlęce, pościel, kokony, poduszki, kocyki z wafelka lniano-bawełnianego. Len jest idealny dla skóry dzieci i dorosłych. Co ważne, len wcale nie jest szorstki – wręcz przeciwnie! To miękki materiał, który nie podrażnia, nie mechaci się, a kolejne prania dodają mu jedynie szlachetności.

W ofercie marki znajdziecie lnianą pościel, poduszki, kocyki i rożki. Zapewnią one ciepło zimą i przewiewność latem, a także ochronią przed bakteriami i alergenami. Artykuły lniane to doskonały prezent dla młodych rodziców, który sprawi nie tylko wiele radości, ale też posłuży kolejnym dzieciom przychodzącym na świat. Wypełnienia rożków i kokonów są antyalergiczne.

Jeśli jednak lubicie wzory i miękkość bawełny – w Light Story również znajdziecie coś dla siebie. Najnowsza kolekcja o nazwie „Dzika Łąka” to połączenie bawełny z nadrukiem cyfrowym, muślinu bawełnianego i bawełny organicznej z certyfikatem OEKO TEX i GOTS. Dzięki spełnieniu tych wymogów, pościel bawełniana jest niezwykle miękka, poprawia komfort snu, a jednocześnie jest bezpieczna dla skóry dziecka.

W tej kolekcji marka oferuje pościel, poduszki, prześcieradła, rożki, ręczniki i kocyki. Nas urzeka wzór dzikiej łąki, który jest stonowany ale jednocześnie bardzo wyraźny. Przywołuje obraz wiosny i polnych kwiatów. Obydwie kolekcje marki: lnianą i „dziką łąkę” znajdziecie na stronie www.lightstory.com.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share