fbpx

Jak widać to nie koniec atrakcji tej jesieni, bo oto zawitał do nas cyrk w całkiem nowej odsłonie! Jeszcze ciepła i świeżutka kolekcja marki That Way „New Circus” przebojem wkroczyła na dziecięcy rynek modowy. Tej jesieni marka rozwinęła skrzydła – nic dziwnego, gdyż stoi za tym nikt inny jak właściciele kultowego brandu Hey Popinjay!

Jak sprawić by klasyczna czerń i biel nabrała rozrywkowego charakteru i świetnie wyglądała na najmłodszych użytkownikach? Wiedzą to doskonale twórcy najnowszej kolekcji New Circus marki That Way. Cyrkowe postacie, nieregularne pasy w połączeniu z kropami, małpki i  romby w wersji czarno-białej z elementami niebieskości i czerwieni to krótkie podsumowanie tego co na Was czeka. Wszystko to zarówno w klasycznych fasonach jak rompers czy bluza z kapturem jak i w tych bardziej fantazyjnych jak body z falbanką czy luźne spodnie z wiązaniem w pasie. Co tu dużo pisać – sami zobaczcie!

Otwórz galerię Jeśli macie chrapkę na zakupy to wskakujcie na www.thatwayshop.pl – z naszym kodem: kiddostyle15 do końca listopada zrobicie zakupy 15% taniej!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share