fbpx

BabyBoom to marka wegańskich kosmetyków, stworzonych z myślą o codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci.

Kosmetyki bazuję na naturalnych, delikatnych dla skóry olejach i ekstraktach roślinnych. Każdy z produktów pięcioelementowej linii pielęgnacyjnej – zawiera w swoim składzie od 98% do 99% naturalnych składników. Dzięki ich dobroczynnym właściwościom delikatna skóra dziecka zyska wszechstronne ukojenie, odżywienie i nawilżenie, a jej naturalna bariera ochronna zostanie wzmocniona. Kosmetyki BabyBoom można stosować już od 1. dnia życia.

W skład linii wchodzą: Pielęgnacyjny olejek do kąpieli dla dzieci i niemowląt, Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci i niemowląt, Łagodne mleczko nawilżające dla dzieci i niemowląt, Kojący krem na pupę dla niemowląt oraz S.O.S Skoncentrowany krem pielęgnacyjno-ochronny dla dzieci i niemowląt.

Naturalne produkty BabyBoom nie zawierają w swoich formułach żadnych składników odzwierzęcych, co potwierdzają przyznaje im certyfikaty Organizacji VIVA! i międzynarodowej organizacji PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

www.bodyboom.pl/sklep/dziecko.html

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share