fbpx

Bądź na czas(ie)!

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem nowinek technologicznych i lubi gadżety – marka Garett przygotowała coś specjalnie dla niego! Smartwatch dziecięcy Garett Kids to więcej niż standardowy zegarek dla dzieci, a nawet więcej niż standardowy smartwatch!

Szereg nowoczesnych funkcjonalności, atrakcyjny design i zaawansowana technologia – tak w kilku słowach można opisać każdy oferowany przez Garett Smartwatch dla dzieci. Dzieciaki będą zadowolone z takiego gadżetu z kilku powodów, m.in.: funkcji dzwonienia (także rozmów wideo), alarmu, kalendarza, przesyłania krótkich wiadomości głosowych, robienia i wysyłania zdjęć czy funkcji krokomierza.

Smartwatch Garett Kids to także szereg funkcji podnoszących bezpieczeństwo dziecka, czyli niezwykle ważnych dla rodziców. Modele oferowane przez markę są wyposażone w GPS, który umożliwia rodzicom szybkie zlokalizowanie pociechy. Warto wspomnieć o innych funkcjach opiekuńczych, takich jak Przycisk SOS (informujący o niebezpieczeństwie), czy zdalny podsłuch oraz opcja dyskretnego wykonania przez rodzica zdalnego zdjęcia wbudowanym w zegarku aparatem.

Smartwatch Garett Kids to świetny pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku. Marka proponuje modele w różnych cenach i wariantach kolorystycznych. Ciekawy design urządzenia docenią zarówno dorośli, jak i dzieci. Wszystkie modele znajdziecie na stronie www.garett.com.pl.

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share