fbpx

Bajkowy świat F&F

Postacie z filmów animowanych oraz kolorowe wzory to motywy przewodnie kolekcji dziecięcej od F&F. Marka jak zawsze postawiła na komfort, wygodę oraz najlepszej jakości materiały.

 

Dla dziewczynek F&F przygotowało stroje rodem z zaczarowanej krainy. Barwne bluzy wzbogacone zostały o nadruki prezentujące bajkowych bohaterów, jednorożce oraz cekinowe wzory. Zwiewne sukienki z dziewczęcymi fullprintami idealnie sprawdzą się w trakcie letnich dni, a kolorowe kurtki podczas chłodniejszych, wiosennych wieczorów. Wszystko po to, by zapewnić twojemu maluchowi stylowy look, w którym zawsze będzie czuł się komfortowo.

Otwórz galerię

Dla chłopców F&F również przygotowało coś wyjątkowego! Linia inspirowana skateboardowym stylem z pewnością podkreśli każdy chłopięcy charakter. Znajdziemy w niej między innymi stroje wzbogacone o wizerunki superbohaterów oraz grafiki rodem z toru wyścigowego. Zachowanie sportowego stylu kolekcji sprawia, że jest ona nie tylko praktyczna, ale i nadzwyczaj wygodna, co z pewnością zaprocentuje w trakcie wielogodzinnych, letnich zabaw.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share