fbpx

Bezpieczna ekspresja

Jako rodzice doskonale wiemy, że podczas zabaw kreatywnych brudne ubranka i plamy to nieodzowny element. Trzeba przyznać, że farby, pisaki i inne mazidła to świetna rozrywka, ale jak później doczyścić te wszystkie  plamy? A gdyby tak nie było trzeba? Znamy na to patent, Get Dirty! 

W trosce o dobro dzieci i wygodę rodziców, marka Get Dirty tworzy produkty, które dadzą najmłodszym możliwość swobodnej, nieskrępowanej zabawy. Dzięki temu dzieci w artystyczny sposób mogą odkrywać i rozwijać swoje talenty.

W Get Dirty znajdziecie kombinezony, które okazują się być zbawienne podczas twórczych prac sensorycznych. Przydają się również podczas nauki jedzenia czy wspólnego gotowania. To, co w tym produkcie jest najlepsze to nie tylko to, że chroni ubranka, ale przede wszystkim oszczędza nasz czas. Po zabawie, kombinezon wystarczy wrzucić do pralki i gotowe! Uszyte są w Polsce, z materiału Tyvek, który posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, dlatego są bezpieczne dla dzieci od 6 miesiąca życia, a także dla małych alergików.

Drugim produktem, który musicie poznać, jest mata. Służy do zabaw sensoryczno-plastycznych. Najbardziej lubimy w niej to, że można po niej do woli rysować lub przechowywać w niej zabawki. Chyba przyznacie, że jest to super opcja dla dzieci, które swój artyzm lubią przelewać na podłogi i ściany? 😉 Jesienią i zimą posłuży Wam podczas odpoczynku w domu, a latem zabierzcie ją ze sobą na wakacje i bawcie się na plaży. Podobnie jak kombinezon, mata jest całkowicie antyalergiczna oraz wielokrotnego użytku. Gdy maluszek wykona na niej swoje dzieło sztuki, zróbcie pamiątkowe zdjęcie, a matę upierzcie w pralce – będzie jak nowa! Po obie rzeczy zajrzycie na www.sgmkids.com.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share