fbpx

Beztroska jesień… i zima!

Opublikowane

Przezorny zawsze ubezpieczony – mimo, że na razie pogoda nie daje się nam we znaki, to warto wybiec myślami w przód i rozejrzeć się za wózkowymi akcesoriami potrzebnymi na jesień i zimę. W tym celu pokierujcie swoje wirtualne kroki do marki Beztroska, która ma już dla Was najnowsze propozycje na nadchodzący sezon.

Polska pracownia w ciągu pięciu lat istnienia zdobyła serca tysięcy klientek. Nic dziwnego! Produkty Beztroski wyróżnia unikalny styl i niespotykana jakość wykonania. Sprytne rozwiązania takie jak nieprzemakalny panel w miejscu na buciki, pad antypoślizgowy w dolnej części śpiworka lub demontowalna klapka idą w parze z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Produkty Beztroski są szyte na miarę pod najmodniejsze wózki na rynku, a klienci mają możliwość pełnej personalizacji swojego śpiworka.

Kolor wierzchu, kolor środka, motyw klapki i rodzaj futerka – to wszystko możecie zaprojektować podczas składania zamówienia! Jeśli nie chcecie tego robić, Beztroska wychodzi na przeciw z własnymi pomysłami! Najnowsza kolekcja to przepiękne kolory warstwy zewnętrznej (butelkowa zieleń, pudrowy róż czy śliwka węgierka) wraz z oryginalnymi wzorami warstwy wewnętrznej. Do tego możecie dobrać pasujące rękawice lub mufkę oraz poduszkę typu motylek.

Beztroska AW19
Beztroska AW19
Beztroska AW19
Beztroska AW19
Beztroska AW19
Beztroska AW19
Beztroska AW19
Otwórz galerię

Śpiworek ma lekkie i ciepłe wypełnienie silikonowe, antyalergiczne, 400 gram, idealne na chłodną jesień i zimę. Wszystkie tkaniny posiadają certyfikat Oeko tex standard 100. 

Za pięknym produktem stoi piękne serce! W tym sezonie kupując śpiworek, pomagasz małej Zuzi chorującej na mikrocję wyjechać na operację do Stanów. Z każdego śpiworka zakupionego u Beztroska 10 zł zasila zbiórkę przez cały sezon!

Kolekcję jesień/zima 2019/20 znajdziecie na www.beztroska.com