fbpx

Beztroska jesień… i zima!

Przezorny zawsze ubezpieczony – mimo, że na razie pogoda nie daje się nam we znaki, to warto wybiec myślami w przód i rozejrzeć się za wózkowymi akcesoriami potrzebnymi na jesień i zimę. W tym celu pokierujcie swoje wirtualne kroki do marki Beztroska, która ma już dla Was najnowsze propozycje na nadchodzący sezon.

Polska pracownia w ciągu pięciu lat istnienia zdobyła serca tysięcy klientek. Nic dziwnego! Produkty Beztroski wyróżnia unikalny styl i niespotykana jakość wykonania. Sprytne rozwiązania takie jak nieprzemakalny panel w miejscu na buciki, pad antypoślizgowy w dolnej części śpiworka lub demontowalna klapka idą w parze z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Produkty Beztroski są szyte na miarę pod najmodniejsze wózki na rynku, a klienci mają możliwość pełnej personalizacji swojego śpiworka.

Kolor wierzchu, kolor środka, motyw klapki i rodzaj futerka – to wszystko możecie zaprojektować podczas składania zamówienia! Jeśli nie chcecie tego robić, Beztroska wychodzi na przeciw z własnymi pomysłami! Najnowsza kolekcja to przepiękne kolory warstwy zewnętrznej (butelkowa zieleń, pudrowy róż czy śliwka węgierka) wraz z oryginalnymi wzorami warstwy wewnętrznej. Do tego możecie dobrać pasujące rękawice lub mufkę oraz poduszkę typu motylek.

Otwórz galerię

Śpiworek ma lekkie i ciepłe wypełnienie silikonowe, antyalergiczne, 400 gram, idealne na chłodną jesień i zimę. Wszystkie tkaniny posiadają certyfikat Oeko tex standard 100. 

Za pięknym produktem stoi piękne serce! W tym sezonie kupując śpiworek, pomagasz małej Zuzi chorującej na mikrocję wyjechać na operację do Stanów. Z każdego śpiworka zakupionego u Beztroska 10 zł zasila zbiórkę przez cały sezon!

Kolekcję jesień/zima 2019/20 znajdziecie na www.beztroska.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share