fbpx

Bini.coMarka BINI jest producentem puf i akcesoriów dziecięcych. Wszyscy w rodzinie BINI są rodzicami, szaleńczo zakochanymi w swoich pociechach. Dzieci są więc największą inspiracją, motywacją i to one napędzają twórczą energię marki.

Od początku BINI koncentruje się na tworzeniu najwyższej jakości produktów. Wysoka jakość marki jest utrzymywana dzięki współpracy z profesjonalistami, którzy tworzą przede wszystkim sercem, ludźmi, którzy nigdy nie rezygnują z jakości wykonania, znają znaczenie słów: bezpieczeństwo, uważność, troska i MIŁOŚĆ.

Marka współpracuje z dostawcami posiadającymi ważne certyfikaty i stosującymi etyczne metody pozyskiwania surowców. Bawełna jest tkana na zamówienie w Polsce. To pozwala docenić jej surowy, w 100% naturalny charakter ( posiada certyfikat OEKO-TEX).

Nadruki na pufach i akcesoriach wykonywane są tradycyjną metodą sitodruku przy użyciu wyłącznie wodnych, bezpiecznych farb. Ta metoda, w dużej mierze oparta na pracy ręcznej,fizycznej (niełatwej przy tak dużych powierzchniach), nadaje każdemu produktowi niepowtarzalny charakter. Marka BINI istnieje na rynku od 3 lat. Jej przewodnim produktem są pufy, które cieszą się dużym powodzeniem w kraju i poza jego granicami.

www.bini.co

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share