fbpx

bizzoBIZOO to marka odzieżowa dla dzieci oferująca proste, ponadczasowe kroje, projektowane z myślą o kilku sezonach (ubrania oversize, podwijane rękawy, nogawki itd.), stonowane kolory ziemi oraz tkaniny przyjazne środowisku (len, bawełna, wełna, bambus itp.). Nazwa marki pochodzi od francuskiego słowa „bisou”, czyli buziak, pisanego jednak po angielsku. To pierwsza myśl jej twórców odnośnie nazwy, a pierwsza myśl jest najlepsza :).

Markę BIZOO cechują nie tylko naturalne tkaniny, ale również minimalistyczny styl pakowania zamówień. Zamiast foliowych torebek, BIZOO używa jedynie jutowego sznurka, a klientom w podziękowaniu za zakupy do każdego zamówienia dołącza odręcznie napisaną i skierowaną imiennie do klienta kartę oraz woreczek sensoryczny uszyty z końcówek tkanin w myśl zasady „no waste”, wypełniony makaronem, ryżem, siemieniem lnianym itp.

Materiały, z których są szyte ubrania BIZOO pochodzą z Polski. Powstają w małej pracowni krawieckiej, wspierając tym samym lokalną przedsiębiorczość. Dzięki temu marka może dbać o każdy, najdrobniejszy szczegół. Jakość tkanin i powstających z nich ubrań jest dla BIZOO najważniejsza. Cały proces tworzenia, od projektu rozrysowanego na kartce, poprzez wykrój, szycie, aż po efekt końcowy odbywa się w Warszawie, co BIZOO podkreśla na swoich oryginalnych metkach „made in Warsaw”.

www.bizookids.com

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share