fbpx

Biżuteria harmonii

Biżuteria przynosząca ukojenie, spokój i budząca wewnętrzna moc do spełniania swoich marzeń? Oczywiście – takie produkty oferuje SES Jewellery. Marka wspiera kobiety w odnalezieniu harmonii i radości, obniżeniu poziomu lęku, pogłębianiu relacji, w uważności na siebie i skupieniu na swoich potrzebach oraz życiowych celach. 

W ofercie SES Jewellery znajdziesz naszyjniki relaksacyjne Szept Anioła, które wydają delikatny kryształowy dźwięk. Biżuteria ta polecana jest na czas gdy planujesz zostać mamą i gdy już masz pod swym sercem swój skarb. Możesz za jego pomocą stworzyć swój codzienny rytuał masując ciążowy brzuszek kuleczką. Naszyjnika możesz używać także po porodzie do uspokojenia dziecka.

W SES Jewellery odnajdziesz też bransoletki intencyjne z pozytywnymi przesłaniami, które wesprą Cię w drodze do zmian, dodadzą Ci mocy i pewności siebie. W kolekcji bransoletek odnajdziesz ponad 50 różnych wspierających, motywacyjnych haseł np. MOC, SUKCES, ODWAGA. To także fantastyczny pomysł na prezent.

Marka oferuje także kolekcję naszyjników do aromaterapii. To pachnąca biżuteria  – wystarczy że otworzysz medalion naszyjnika i nakropisz na  specjalny wkład wewnątrz swój ulubiony olejek do aromaterapii. Wszystkie produkty znajdziesz w sklepie: www.sesjewellery.com.

dav
Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share