fbpx

Blisko rodziców, blisko przyrody…

Jeśli bliskie Ci jest bliskie rodzicielstwo bliskości, lubisz żyć blisko przyrody a jednocześnie cenisz gadżety, które ułatwiają bycie rodzicem – marka MaBiBi ma coś dla Ciebie! Wygodne, praktyczne i piękne – to cechy produktów, które oferuje w swoim asortymencie.

Co wyróżnia produkty MaBiBi? Multifunkcyjność i uniwersalność zastosowania, a także możliwość personalizacji. Brzmi fantastycznie? Zatem przedstawmy konkretne produkty! My jesteśmy zachwyceni „Spacerówką 5w1” czyli softshellowym płaszczem, który będzie idealny dla kobiety w ciąży ale sprawdzi się również do noszenia dziecka w chuście. Panel, który umożliwia noszenie maluszka może być wpięty zarówno z przodu, jak i z tyłu kurtki. Fantastyczną opcją jest „spacerówka” w wersji dziecięcej. Zarówno mama, jak i dziecko mogą mieć taki sam płaszcz! Marka oferuje wiele wzorów i kolorów, większość motywów związanych jest jednak z przyrodą.

Inny produkt, który świetnie sprawdzi się rodzicom lubiącym nosić dziecko w chuście (albo po prostu lubiącym wygodny, sportowy styl) to nerka o wdzięcznej nazwie „pakerka”. Z powodzeniem zastąpi plecak czy torebkę, które nie zawsze sprawdzają się chustującym rodzicom. Wodoodporny materiał zapewni ochronę nawet przed wyprawami w deszczową pogodę. Co ciekawe – MaBiBi oferuje nerki w rozmiarze dla dorosłych i dla dzieci, więc Twoja pociecha może mieć taką samą saszetkę, jak Ty. Jest także możliwość indywidualnego doboru kieszonek, zawieszek itd.

W asortymencie marki znajdziecie także bluzy dziecięce, bluzy dla kobiet w ciąży i mam karmiących, osłonki na chusty pełniące wiele różnych funkcji (osłonka na wózek czy fotelik), kombinezony dziecięce czy ciepluszki czyli ciepłe buty przeznaczone dla dzieci niechodzących. Mamy też specjalną informację – MaBiBi szykuje nowe wzory i produkty. Bądźcie czujni! Całą gamę produktów znajdziecie na mabibi.pl.

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share