fbpx

Bo w rodzinie jest siła!

Nowa kolekcja Lovemade
Fot. Lovemade

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2018/19 marki Lovemade oferuje karmelowe stylizacje dla całej rodziny. Zarówno mama jak i tata, syn i córka mogą poprzez strój wyrazić swoją przynależność i zamanifestować radość i miłość.

Marka Lovemade początkowo promowała w swojej ofercie stylizacje dla mamy i córki. Były to wyszukane, niebanalne komplety, w których mama i córka nie zatracały swojej indywidualności, każda miała swój charakter, a razem tworzyły duet. Ubrania te były przeznaczone na szczególne okazje jak uroczystości rodzinne, wesela, święta, chrzty, komunie, sesje zdjęciowe i wiele innych pięknych chwil, godnych szczególnej oprawy.

Z czasem Klienci zaczęli dopominać się o więcej. Pojawiały się głosy: „dlaczego nie ma taty”(chociaż do wszystkich eleganckich stylizacji marka posiada w ofercie muszki i poszetki męskie, pasujące do kreacji pań), „dlaczego nie ma syna”… „Chcemy ubierać się w podobnym stylu także na co dzień”!

Z myślą o klientach marka Lovemade poszła o krok dalej. Wprowadziła na rynek casualowe stylizacje, które okazały się hitem. Chociaż udział taty i syna był jeszcze skromny, to ilość zapytań i zamówień przerosła najszczersze oczekiwania. Trzeba było pójść krok dalej. W ostatniej jesienno–zimowej kolekcji 2018/19 każdy członek rodziny znajdzie dla siebie ubranie.

Zestawy Karmel są wielofunkcyjne, to propozycje całoroczne w najmodniejszym kolorze sezonu!
– damska i dziewczęca tunika może być jednocześnie bluzą
– męska bluza z kominem
– spodnie baggy, które dzięki fasonowi unisex świetnie nadają się zarówno dla dziewczynki jaki i chłopca.

Otwórz galerię

Co daje wspólna rodzinna stylizacja? Przede wszystkim niesamowitą radość i dobrą zabawę. To się liczy! Po drugie daje piękna oprawę do zbierania wspomnień dzieciństwa i rodzicielstwa. To ubrania wyjątkowe, które pomagają celebrować Waszą radość i miłość.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share