fbpx

Świat Bolo pełen jest pięknych pościeli i rożków z mięciutkim wypełnieniem, a także bawełnianych i bambusowych kocyków. Twórcy marki dbają o to, aby każda zaprojektowana przez nas rzecz była idealnie wykończona i spełniała najwyższe wymagania rodzica.

Najistotniejsze dla Bolo jest bezpieczeństwo i komfort najmłodszych, dlatego też wszystkie produkty muszą być delikatne i przyjemne dla skóry dziecka. Marka stawia wyłącznie na polskie i bezpieczne dla dzieci tkaniny, a wzory drukowane na ich produktach są projektowane specjalnie dla nich przez co czynią je unikatowymi. Zarówno tkaniny jak i wypełnienia, które marka stosuje przy produkcji posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczny sen i wypoczynek każdego dziecka. Ma być komfortowo i zdrowo.

W asortymencie Bolo znajdziecie również szeroki wybór delikatnych jak mgiełka otulaczy bambusowych i pieluszek muślinowych, które są niezbędnym elementem każdej wyprawki. W ofercie nie mogło zabraknąć także bambusowych ręczników z kapturkiem z uroczą buzią misia, które są niewątpliwie niezastąpione podczas kąpieli.

www.bolo.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share