fbpx

Długo kazali na siebie czekać, ale już od tygodnia dostępna jest nowa kolekcja polskiej marki booso o zadziornej nazwie Adventure (co naszym zdaniem idealnie odzwierciedla charakter produktów). Klasyka gatunku czyli proste, ale jednocześnie dekonstrukcyjne i oryginalne formy w jednolitych kolorach.

W tym sezonie króluje ciemna zieleń i mroźny róż, a do tego beż, czerń i szarość. Na ubraniach pojawia się charakterystyczny symbol – logo marki, a także napis ADVENTURE. Autorzy kolekcji postawili również na modne w tym sezonie paski.

Adventure to cała gama produktów w wygodnych, luźnych, lekko zawadiackich fasonach – kwintesencja stylu streetwear i prawdziwy gratka dla młodych trendsetterów. Na szczególną uwagę zasługują koszule z fantazyjnymi kołnierzami, przepiękny zielony kardigan oversize, a także dżinsowa kamizelka. Nie można również nie wspomnieć o kultowych już czapkach ze skrzydełkami. Dodatkowo marka proponuje również nieco cieplejsze beanie, które mają szansę stać się prawdziwym hitem. Co jeszcze na Was czeka? Sami zobaczcie!

Otwórz galerięCała kolekcja dostępna na: www.booso.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share