fbpx

Najnowsza kolekcja Chilly Days od marki Happymess to cała paleta kolorów w minimalistycznym i oversizowych krojach dla małych odkrywców, których ciekawości i chęci eksplorowania świata nie zatrzyma nawet szaro-bura jesienna aura! Stworzona specjalnie na jesienne odkrywanie kolekcja Happymess sprawdzi się jako świetny kompan przygód, a więc w drogę…

Jesienno-zimowa kolekcja marki charakteryzuje się najwyższą jakością certyfikowanych tkanin, dbałością o szczegóły oraz troską o środowisko naturalne. Wygodne dresy i ciepłe bluzy wykonane z organicznej bawełny to strój idealny, który różni się od zwykłej bawełny sposobem pozyskiwania i produkcji tkaniny. Nie jest poddawana chemicznym obróbkom, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała zachowując swój kształt i kolor na dłużej.

Sprawdzonym i jednym z lepszych materiałów jest również wełna merino, które zdecydowanie przeważa w nowej kolekcji swetrów i akcesoriów marki. Ten rodzaj wełny ma wyjątkowe cechy – jest miękki, delikatny, przyjemny dla skóry każdego malucha i posiada właściwości termoizolacyjne – dzięki swojej strukturze latem jest w stanie odprowadzać ciepło i zapewniać delikatny chłód, a zimą izolują przed zimnem i grzeją pochłaniając wilgoć w mgnieniu oka.

W Happymess znajdziecie także rękawiczki z jednym palcem, czapki beanie oraz kominy z kapturem zrobione także z wełny merino. Radosne kolory, oversizowe kroje i ciekawe pomysły oddają charakter marki i zachęcają do zabaw z uśmiechem na twarzy! 🙂 Dla fanów czapek z daszkiem również znajdzie się jesienno-zimowa alternatywa. Uszyte ze sztruksu, w środku wypełnione mięciutkim pluszem z organicznej bawełny są ciepłe i wygodne, z możliwością zawiązania pod brodą lub na czubku głowy.

Z Happymess nie sposób się nudzić! Marka wspiera każdego malucha w każdym momencie jego dzieciństwa, niezależnie od pogody! A niektóre akcesoria nie mają ograniczeń wiekowych – czapka beanie czy komin z kapturem, dzięki swoim krojom, mogą być noszone także przez rodziców! 🙂

www.happymess.co

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share