fbpx

Kto powiedział, że jesień nie może być wesoła i pełna kolorów? Kolekcja leginsów i spódniczek nowej polskiej marki Crazy Legs jest stworzona do psot i dawania radości! W projektach dominują żywe i energetyczne kolory oraz nowoczesne łączenia kształtów geometrycznych. A wszystko to od początku do końca wykonane w Polsce!

Dzieci potrafią bawić się wszystkim – tym, co je otacza i tym, co mają na sobie. Ubrania od Crazy Legs są przede wszystkim wygodne, wykonane z naturalnych materiałów gwarantujących komfort i przyciągające wzrok. Szalone wzory, jak odważne połączenia kropek i kresek pokazują, że moda też może dawać dzieciom radość. Dopełnieniem kolekcji są gumki do włosów oraz wesołe tatuaże. Nie bez powodu – hasło Crazy Legs „Chodź z nami” to zaproszenie do wspólnej zabawy.

Otwórz galerię

Ubrania od Crazy Legs stworzone są od początku do końca w Polsce: projektowane przez rodzimych designerów i ilustratorów i szyte w Olsztynie z przygotowanych w Pabianicach materiałów.  Każdy etap produkcji jest drobiazgowo kontrolowany, dzięki czemu w całym procesie nie ma miejsca na jakiekolwiek szkodliwe substancje. Stroje mają być atrakcyjne i wygodne, aby inspirować dzieci do zabawy. Wszystkie produkty występują w 6 oryginalnych wzorach: crazy cat, crazy hearts, crazy colours, crazy paw, crazy bear, crazy dots, które dostępne są na: www.crazylegs.pl

Otwórz galerię

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share