fbpx

Chodź z nami!

Opublikowane

Kto powiedział, że jesień nie może być wesoła i pełna kolorów? Kolekcja leginsów i spódniczek nowej polskiej marki Crazy Legs jest stworzona do psot i dawania radości! W projektach dominują żywe i energetyczne kolory oraz nowoczesne łączenia kształtów geometrycznych. A wszystko to od początku do końca wykonane w Polsce!

Dzieci potrafią bawić się wszystkim – tym, co je otacza i tym, co mają na sobie. Ubrania od Crazy Legs są przede wszystkim wygodne, wykonane z naturalnych materiałów gwarantujących komfort i przyciągające wzrok. Szalone wzory, jak odważne połączenia kropek i kresek pokazują, że moda też może dawać dzieciom radość. Dopełnieniem kolekcji są gumki do włosów oraz wesołe tatuaże. Nie bez powodu – hasło Crazy Legs „Chodź z nami” to zaproszenie do wspólnej zabawy.

Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Otwórz galerię

Ubrania od Crazy Legs stworzone są od początku do końca w Polsce: projektowane przez rodzimych designerów i ilustratorów i szyte w Olsztynie z przygotowanych w Pabianicach materiałów.  Każdy etap produkcji jest drobiazgowo kontrolowany, dzięki czemu w całym procesie nie ma miejsca na jakiekolwiek szkodliwe substancje. Stroje mają być atrakcyjne i wygodne, aby inspirować dzieci do zabawy. Wszystkie produkty występują w 6 oryginalnych wzorach: crazy cat, crazy hearts, crazy colours, crazy paw, crazy bear, crazy dots, które dostępne są na: www.crazylegs.pl

dots_paw2_wizerunek
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Crazy Legs
Otwórz galerię