fbpx

Chodźmy na plac zabaw!

Dzianinowe

Za „naszych czasów” godzinami przesiadywało się na trzepaku czy boisku, miejmy nadzieję, że młode pokolenie będzie godnie podtrzymywać tę tradycję. Na podwórko liczy się wygoda, ale i styl – zobaczcie jakie propozycje przygotowała dla Was marka Dzianinowe w nowej kolekcji Playground.

Kolekcja SS19 przeznaczona jest dla dzieciaków, które uwielbiają zabawę. Rządzą w niej kolory: terracotta, old rose, beż, czerń oraz jasnoszary melanż. To połączenie przypomina o beztroskiej zabawie, młodości i wzbudza uśmiech na twarzy. A gdzie to wszystko można znaleźć? Na placu zabaw.

Jak w każdej kolekcji twórcy marki skupili się przede wszystkim na tym na czym znają się najlepiej – na dzianinie. Poza nią na kurtki i kamizelki wykorzystywany jest nylon, tkanina o właściwościach wodoodpornych. Konikiem marki jest materiał nurek zamsz w dwóch kolorach: czarnym oraz beżowym. Choć poliestrowy, polecany jest na bluzy, spodnie czy szorty. Jego plusy rekompensują skład – jest niezwykle wytrzymały. Kolekcja Playground to również ciemny batik. Wyjątkowa dzianina dresowa, w składzie której rządzi bawełna z dodatkiem elastanu. To materiał, który pasuje do wielu stylizacji, a swoim nietypowym wyglądem wzbudza zainteresowanie. Wszystkie ubranka są wykonane z materiałów najwyższej jakości. W kolekcji widać miłość do dzianin, a czy Wy kochacie Dzianinowe?

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share