fbpx

Choose You – perełka od Looks by Luks

Choose You - Looks by LuksOd kilku sezonów marka Looks by Luks zachwyca ręcznie szytymi turbanami, które dzięki niej stały się prawdziwym modowym must have najpierw w szafie dziecięcej, a potem i kobiecej. Tym razem twórcy marki poszli o krok dalej i wraz z zakochaną w modzie ilustratorka Karoliną Niedzielską wprowadzili kolekcję autorskich wzorów o znaczącej nazwie „Choose You”.

Nowa linia to mieszanka miłości do natury, zapachu lata i soczystej pasji. Warto zaznaczyć, że marka oprócz produktów oferuje nam również „kopniaka motywacyjnego” w postaci przekazu, które niesie ze sobą nazwa kolekcji „Choose You” – zachęca do wyboru własnej drogi, którą w dzisiejszym, zabieganym (matczynym 🙂 ) świecie tak często gubimy. Na autorską linię składają się cztery wzory, każdy z innym przesłaniem:

  • Choose To Be Unique
  • Choose Independence
  • Choose To Inspire
  • Choose Balance

Dla najmłodszych użytkowniczek marka oferuje turbany, które oczywiście w identycznym wzorze może zakupić również mama. Ta druga może również zdecydować się na twistband (opaskę z wszytym drucikiem umożliwiającym dowolne jej układanie) lub turband (opaskę).  W ten sposób możecie stworzyć multum wspólnych stylizacji. Oprócz autorskich wzorów w nowym sezonie znajdziecie również nowe kolory gładkich turbanów z bawełny organicznej m.in. sweet peach czy cafe latte.

Otwórz galerię

Wszystkie produkty uszyte są z najwyższej jakości bawełny organicznej, uprawianej bez użycia pestycydów, produkowanej w warunkach sprawiedliwych społecznie, i nieszkodliwych dla środowiska. Bawełna ta posiada certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard) oraz OEKO-Tex. Czyli jest całkowicie bezpieczna nawet dla tych najmłodszych użytkowniczek!

Otwórz galerię

Pamiętajcie również, że marka jest zaangażowana we wsparcie Stowarzyszenia Niebieski Motyl pomagającego kobietom walczącym z rakiem jajnika. Kupując pomagacie i Wy!

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share