fbpx

Chustowe worko-plecaki – spakuj się oryginalnie!

Koncepcji jak spakować przysłowiowy pierdyliard rzeczy potrzebnych na spacer jest wiele – każda ma swoje plusy i minusy. Dziś mamy dla Was polską propozycję bliską wakacyjnego ideału – to worko-plecak od KiddyMate. To coś specjalnego dla prawdziwych miłośników chust i unikalnego designu! Szyte ze skrawków chust, w duchu zero waste – czytajcie dalej, a dowiecie się więcej.

Mówią, że tak krawiec kraje, jak mu materii staje. Tak właśnie szyte są worko-plecaki KiddyMate – każdy jest inny, bo i skrawki są różne. Dzięki temu są wyjątkowe, a Ty masz pewność, że nie spotkasz drugiej osoby z takim samym patternem. Każdy worek składa się z 3 warstw: zewnętrznej – chusty (zwykle bawełnianej), warstwy wodoodpornej (naprawdę wodoodpornej!) oraz bawełnianej podszewki. Podszewka jest w kolorowym wzorze (np. kwiaty, serduszka, pandy) lub gładkim. Worek posiada gruby, miękki sznur z bawełny, który w przeciwieństwie do innych, nie wcina się w skórę i bez problemu (i bólu) można go nosić dłuższy czas, nawet z dużym obciążaniem w środku.

I dwa słowa o zastosowaniu – świetnie sprawdzi się na wakacyjne wycieczki. Możesz go zabrać do lasu, na plażę, na spacer, do parku, na zakupy – gdzie tylko chcesz. Plecak ma pojemność 10 litrów (dosłownie), w praktyce oznacza to, że duuużo się do niego zmieści – pieluchy, mata do przewijania, woda, przekąski, telefon, portfel, klucze, a nawet łopatka i grabki :). Dzięki czterem kieszonkom (po dwie na każdej stronie) znajdziesz to wszystko bez nerwowego szukania. Wymiary plecaka: 41×35 cm.

Jeśli masz szczególne preferencje, możesz ja napisać w uwagach do zamówienia, a KiddyMate stworzy dla Ciebie plecak zgodny z Twoimi oczekiwaniami. A już teraz możesz go kupić z 10% rabatem na hasło: „kiddostyle” na www.kiddymate.pl – rabat ważny do końca czerwca.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share