fbpx

CoodoCOODO to marka oferująca niebanalne i stylowe ubrania dla najmłodszych dzieci. Firma w trosce o maleństwa, a także z poszanowania środowiska, w którym żyjemy, szyje ubranka z bawełny organicznej – uprawianej w sposób naturalny. Organiczna bawełna pozyskiwana jest z upraw ekologicznych, w których nie stosuje się chemicznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych, dzięki czemu nie kumuluje ona szkodliwych substancji. Ekologiczni rolnicy ręcznie zbierają bawełnę, przez co jest o wiele czystsza, a do jej mycia używane są łagodne, naturalne środki. Zabiegi te wpływają na jej jakość.

COODO powstało jako wyraz sprzeciwu wobec bylejakości niepostrzeżenie wkradającej się w nasze życie. Pragniemy, aby nasze produkty oraz to, w jaki sposób działamy było po prostu takie jak powinno być – bez chodzenia na skróty, bez kompromisów. Cooda to małe wielkie rzeczy dziejące się w naszym życiu każdego dnia. Sztuką jest umiejętność ich dostrzegania i odpowiedniego celebrowania. Marka COODO ma misję przypominania dorosłym, aby celebrować codzienność, patrzeć uważnie i dostrzegać małe cooda dziejące się każdego dnia wokół nas. Jak mówią o sobie twórcy marki:

Działanie w zgodzie z wartościami to nasz sposób na życie. Dlatego nie wyobrażamy sobie prowadzić biznesu w inny sposób. W COODO wszystko co robimy, wszystkie decyzje, które podejmujemy – zarówno te małe codzienne, jak i duże strategiczne, muszą być spójne z trzema wartościami: PROSTOTĄ, POZYTYWNĄ ENERGIĄ ORAZ NURTEM SLOW.

www.coodo.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share