fbpx

Minimalizm i nowoczesność, ale w klasyczna kolorystyka – czerń i biel. Marka Oj Tam to dwie dopracowane kolekcje inspirowane stylem streetwear: Oj – dla mam i ojlittle – dla dzieci. Dzięki temu możecie tworzyć zestawy matchy-matchy! Podobieństwo gwarantowane – czarno na białym!

Charakterystyczne dla marki kolory przełamywane są kontrastującymi geometrycznymi wzorami. Pojawiają się na dużych kieszeniach i lamówkach w postaci modnych pionowych pasków. Całość uszyta jest w lokalnych szwalniach, a kolekcja wykonana jest wyłącznie z naturalnych surowców. Oprócz bawełny pojawiła się wiskoza, która tworzona jest z celulozy. Jest przewiewna tak jak len i przyjazna dla skóry. Nie uczula, więc będzie odpowiednia dla każdego, i higroskopijna – dobrze chłonie wilgoć. 

W dziecięcej kolekcji znalazły się koszulki, sukienki, longsleeve i spodnie. Koniecznie zwróćcie uwagę na sukienko-koszule. Dostępne w dwóch kolorach świetnie sprawdzą się na strój „galowy”, jak i na co dzień z legginsami i trampkami. Dobrze, że dostępne są również w rozmiarach dla mam, bo same ich zapragniecie! 😉

Niech Was nie zmyli ta monotonia! W każdej kolekcji znajdzie się kolorowy akcent. W tym sezonie marka przygotowała nam słonecznie-żółte bawełniane t-shirty. Lubimy takie przełamania!

Kolekcja oj tam dostępna na www.ojtamshop.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share