fbpx

CzuCzu powstało z potrzeby serca. Piękne i mądre zabawki stworzyli krakowscy rodzice, z myślą o własnych dzieciach i wspólnie spędzanym czasie. Pomysły na dostosowane do wieku i dopracowane w najmniejszym szczególe edukacyjne zabawy zachwyciły innych dorosłych oraz ciekawe świata dzieciaki. I tak od 2009 roku w Krakowie powstają nowe książeczki, gry i puzzle, ale jedno pozostaje niezmienne: CzuCzu pokazuje, czym jest radość odkrywania!

Edukacyjne i kreatywne książeczki i zabawki podążają za naturalnym rozwojem dziecka i wspierają go we wszystkich obszarach. Proste rozwiązania dają rodzicom i dzieciom przestrzeń do inicjowania własnych pomysłów na zabawę. Przez cały proces wymyślania i tworzenia nowych zabawek zespołowi towarzyszy przekonanie, że bliskość i silna więź, która rozwija się między rodzicem a maluchem, to jedne z najważniejszych fundamentów w życiu dziecka.

Zabawa z CzuCzu wspiera tę wyjątkową relację od okresu niemowlęcego po czas przedszkolny. Dla uczniów stworzono Xplore Team (a dorośli sami chętnie sięgają po Xplore’owe puzzle i gry!). Wybierając CzuCzu macie pewność, że Wasze dzieciaki wiele się nauczą w pełen frajdy sposób, ale przede wszystkim spędzicie razem wyjątkowy czas. Krakowskie wydawnictwo do współpracy zaprasza czołowych polskich ilustratorów, a wszystko produkowane jest w Polsce.

www.czuczu.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share