fbpx

Czyje, czyje?

Znakowanie ubrań
Fot. Podpisane.pl

Chyba każdy z nas zna problem zaginionej w przedszkolu czapki albo niewiadomego pochodzenia dziecięca bluza w naszym domu. Zmagania z oznakowaniem ubrań i dodatków naszych pociech to wyzwanie, które nie ominie nikogo – żłobek, przedszkole, szkoła czy kolonie – warto się odpowiednio przygotować. Dlatego dziś w jednym miejscu zebraliśmy dla Was informacje o tym, jak oznaczyć skutecznie i estetycznie dziecięce rzeczy.

Na szczęście minęły czasy gdy babcie i mamy z mozołem haftowały na workach na kapcie, krzywe nieco literki, jedynym znanym ściegiem łańcuszkowym. Dzisiaj sposobów jest kilka, jeśli nie kilkanaście, a nowych pomysłów ciągle przybywa.

Zacznijmy od początku: Jaś ma już 10 miesięcy i od przyszłego tygodnia pójdzie do żłobka. Wszystko przygotowane cała „wyprawka” malucha, ale jeszcze trzeba podpisać rzeczy Jasia. Z podobnym zadania uporać się musi mama przedszkolaka, pierwszo- czy drugoklasisty albo obozowicza. Bardzo łatwo “zgubić” lub pomylić czapkę, szalik, nieszczęsne rękawiczki, z których zawsze jedna gdzieś powędruje.

Jak więc pomóc mamom i dzieciom w odnalezieniu części wyprawki? Specjaliści w tym temacie zadbali o Wasz komfort. Co zrobić aby znaczki na rzeczach wyglądały ładnie, były czytelne i trwałe? No cóż, pozostaje wybrać z przebogatej gamy propozycji.

A zatem mamy do wyboru:

  • naklejki imienne,
  • naklejki imienne z obrazkami,
  • naklejki ze zdjęciem dziecka,

wszystkie niezmywalne, nieścieralne, trwałe.

  • Wprasowanki imienne z nadrukiem, obrazkami,
  • wprasowanki z haftem,
  • naszywki imienne z nadrukiem lub z haftem z satyny,
  • stemple do podpisywania ubrań i stemple do papieru np. do zawieszek,
  • specjalne pinezki do mocowania naszywek (!),
  • naklejki do butów – wskazują nawet który prawy, który lewy, a na workach na kapcie mogą być naklejki, wprasowanki a nawet hafty.
oznaczone.pl
oznaczone.pl
oznaczone.pl
oznaczone.pl
podpisane.pl
podpisane.pl
podpisane.pl
podpisane.pl
podpisane.pl
stickerkid.pl
stickerkid.pl
stickerkid.pl
stikets.pl
stikets.pl
stikets.pl
stikets.pl
Otwórz galerię

Naklejać, wprasowywać można na wszystkim, począwszy od butelki na mleko  aż po buty. Specjaliści w dziedzinie znakowania, oznaczania, podpisywania przygotowali całe zestawy, czy niezbędniki, gotowe do użycia. Barwne, estetyczne, trwałe, a przede wszystkim pomocne.

Aby sam Jaś nie pozostał anonimowy można użyć infobandu, czyli opaski informacyjnej na rękę z imieniem i nazwiskiem z miękkiego plastiku i bezpiecznym zapięciem.

Drodzy rodzice zatem jeden problem – oznaczenia rzeczy – mamy z głowy. Pozostaje ich tylko jakieś 99 999… 😉