fbpx
Znakowanie ubrań
Fot. Podpisane.pl

Chyba każdy z nas zna problem zaginionej w przedszkolu czapki albo niewiadomego pochodzenia dziecięca bluza w naszym domu. Zmagania z oznakowaniem ubrań i dodatków naszych pociech to wyzwanie, które nie ominie nikogo – żłobek, przedszkole, szkoła czy kolonie – warto się odpowiednio przygotować. Dlatego dziś w jednym miejscu zebraliśmy dla Was informacje o tym, jak oznaczyć skutecznie i estetycznie dziecięce rzeczy.

Na szczęście minęły czasy gdy babcie i mamy z mozołem haftowały na workach na kapcie, krzywe nieco literki, jedynym znanym ściegiem łańcuszkowym. Dzisiaj sposobów jest kilka, jeśli nie kilkanaście, a nowych pomysłów ciągle przybywa.

Zacznijmy od początku: Jaś ma już 10 miesięcy i od przyszłego tygodnia pójdzie do żłobka. Wszystko przygotowane cała „wyprawka” malucha, ale jeszcze trzeba podpisać rzeczy Jasia. Z podobnym zadania uporać się musi mama przedszkolaka, pierwszo- czy drugoklasisty albo obozowicza. Bardzo łatwo „zgubić” lub pomylić czapkę, szalik, nieszczęsne rękawiczki, z których zawsze jedna gdzieś powędruje.

Jak więc pomóc mamom i dzieciom w odnalezieniu części wyprawki? Specjaliści w tym temacie zadbali o Wasz komfort. Co zrobić aby znaczki na rzeczach wyglądały ładnie, były czytelne i trwałe? No cóż, pozostaje wybrać z przebogatej gamy propozycji.

A zatem mamy do wyboru:

  • naklejki imienne,
  • naklejki imienne z obrazkami,
  • naklejki ze zdjęciem dziecka,

wszystkie niezmywalne, nieścieralne, trwałe.

  • Wprasowanki imienne z nadrukiem, obrazkami,
  • wprasowanki z haftem,
  • naszywki imienne z nadrukiem lub z haftem z satyny,
  • stemple do podpisywania ubrań i stemple do papieru np. do zawieszek,
  • specjalne pinezki do mocowania naszywek (!),
  • naklejki do butów – wskazują nawet który prawy, który lewy, a na workach na kapcie mogą być naklejki, wprasowanki a nawet hafty.
Otwórz galerię

Naklejać, wprasowywać można na wszystkim, począwszy od butelki na mleko  aż po buty. Specjaliści w dziedzinie znakowania, oznaczania, podpisywania przygotowali całe zestawy, czy niezbędniki, gotowe do użycia. Barwne, estetyczne, trwałe, a przede wszystkim pomocne.

Aby sam Jaś nie pozostał anonimowy można użyć infobandu, czyli opaski informacyjnej na rękę z imieniem i nazwiskiem z miękkiego plastiku i bezpiecznym zapięciem.

Drodzy rodzice zatem jeden problem – oznaczenia rzeczy – mamy z głowy. Pozostaje ich tylko jakieś 99 999… 😉

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share