fbpx

Duńskie kosmetyki Derma Eco Baby są organiczne i hipoalergiczne równocześnie. Zostały stworzone w trosce o najlepszą pielęgnację skóry maluszka, bez ryzyka uczuleń. Lekarze polecają produkty Derma od pierwszych dni życia dziecka, również przy atopowym zapaleniu skóry i skłonności do alergii. Niezwykle ważna jest profilaktyka, ograniczanie chemicznych składników, a także alergenów i wszystkich zbędnych substancji w życiu małego dziecka.

Bezzapachowe kosmetyki Derma Eco Baby spełniają najwyższe standardy skandynawskie, uznane za niezwykle restrykcyjne. Ich skład oparty jest na czystych i organicznych składnikach, takich jak: oczyszczony aloes, masło shea, olej kokosowy, olej z pestek moreli, olej ze słodkich migdałów, witamina E. Międzynarodowe organizacje certyfikujące zbadały i potwierdziły, iż kosmetyki Derma są wolne od podrażniających i alergizujących składników.

Najwyższą jakość i bezpieczeństwo kosmetyków Derma Eco Baby potwierdza unikalne na skalę światową połączenie aż czterech międzynarodowych certyfikatów gwarantujących organiczność, hipoalergiczność i bezpieczeństwo dla środowiska:

  • ALLERGY CERTIFIED – gwarantuje, że kosmetyki są wolne od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji
  • ECOCERT ORGANIC – potwierdza, że produkty są organiczne
  • NORDIC ECOLABEL – świadczy, że kosmetyki mają minimalny wpływ na środowisko
  • ASTHMA – ALLERGY Denmark – potwierdza, że produkty są hipoalergiczne

Skóra noworodka jest o wiele cieńsza i bardziej chłonna niż skóra dorosłego człowieka, ponieważ nie ma jeszcze w pełni wytworzonej warstwy ochronnej. Dlatego do jej pielęgnacji polecane  są tylko wyjątkowo łagodne preparaty, zawierające specjalnie dobrane, bezpieczne składniki. Certyfikowane produkty Derma Eco Baby pozbawione są składników zapachowych, barwników i innych substancji drażniących, dzięki temu gwarantują odpowiednią ochronę i pielęgnację wrażliwej skóry dziecka, także z problemem atopowego zapalenia skóry (AZS).

www.4organic.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share