fbpx

Do przedszkola idę śpiewająco!

Bo z dzieciakami nigdy nie wie, oj nie wie się! Czy dzisiejsze szykowanie do przedszkola będzie sprawne i przyjemne, czy stoczymy prawdziwą batalię o to, w co się ubrać w akompaniamencie muzycznego tłumaczenia „dlaczego muszę iść?” i innych znanych wszystkim utworów. Na szczęście, na naszym polskim podwórku mamy markę, która w tym szykowaniu wspiera nas – rodziców jak mało kto. I to nie byle jak, bo śpiewająco! Znacie Fiorino? To o nich mowa!

Fiorino to marka, którą znamy i cenimy za świetnej jakości przedszkolne kapciuszki. Ich pionierskie rozwiązanie, czyli EkoTuptusie to już klasyk. Skórzane, niesamowicie wygodne i z systemem antypoślizgowym – idealne dla maluchów, których energia wprost rozpiera! Jest to też obuwie, które dzieciaki uwielbiają za design. W kolekcji aż roi się od ulubionych dziecięcych wzorów. Mamy motylki, wóz strażacki, słoniki, jednorożca, misie, kotki, lwa, a nawet bociana. Papcie dostępne są w ponad 400 wzorach, dlatego nie ma obawy, że maluch nie znajdzie swojego ulubionego. 

To, co je charakteryzuje to przede wszystkim ich miękka podeszwa, która dzięki temu, że swobodnie się ugina, pozwala stópkom wygodnie tuptać przez cały dzień. Są w całości wykonane ze skóry, co pozytywnie wpływa na przepływ powietrza, i co ważne – buciki otrzymały znak Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy Pediatrów dla produktów, które wspierają naturalną funkcję stopy.

Ale my tu o kapciuszkach, a miało być o śpiewaniu! I jest, ponieważ marka FIorino we współpracy z wykwalifikowanymi polskimi psychologami dziecięcymi stworzyła płytę CD z wyjątkowymi, spersonalizowanymi piosenkami dla dzieci. Wszystkie utwory zaaranżowane są tak, aby wesołą muzyką i rytmicznym brzmieniem poszerzać horyzonty dzieci. To dobry sposób na pokazanie dziecku różnych gatunków muzycznych, ale też po prostu fajna rozrywka! Ale „kropką nad i” nie są ani wesołe rytmy, ani rytmiczna muzyka, a personalizowane teksty. A to wszystko w wykonaniu kici Eli i liska Kawi, którzy po imieniu wołają dziecko do wspólnej zabawy, tańca i śpiewania.

Piosenki ułożone są w taki sposób, że mogą towarzyszyć dzieciom cały dzień. Są dedykowane porannym pobudkom, takie które zachęcają do samodzielnego ubierania, edukują, odczarowują nielubiane obowiązki, a na sam koniec ukołyszą do snu. A jakby tego było mało, wraz z płytą znalazło się miejsce na książeczkę, w której pojawiły się ciekawe zadania logiczne, kreatywne i manuale. Idealny pomysł na leniwe weekendy.

Ale najlepsze jeszcze przed Wami – dla największych fanów kotki Eli i liska Kawi, marka przygotowała pełen zestaw roztańczonego przedszkolaka. EkoTuptusie z głównymi bohaterami, oraz poduszki z ich wizerunkiem, które pomogą zaadaptować się w nowym, przedszkolnym środowisku.

Wszystkie produkty marki dostępne są na www.fiorino.eu

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share