fbpx

Ubranka dla dzieci powinny spełniać kilka cech: być wygodne, komfortowe dla dziecka i nie krępować ruchów. Dodajcie do tego ciekawy design zgodny z najnowszymi trendami oraz piękne kolory i mamy obraz dwóch najnowszych kolekcji dla starszych dzieci marki Pinokio – Teo i Julia.

Teo to nowa kolekcja dla starszych chłopców, która nie boi się odważnych połączeń kolorystycznych. Oprócz mocnego turkusu, pojawia się piękny odcień curry, a także grafit i zieleń. W Teo znajdziecie różnorodne struktury materiałów – bawełna, dresówka, flanela i gruby sztruks, a także ciekawe elementy, jak obniżone rękawy, ciekawe cięcia i przeszycia. To wszystko sprawia, że kolekcja Teo jest nie tylko modna, ale i bardzo uniwersalna. Wszystkie elementy można dowolnie mieszać ze sobą i tworzyć na każdy dzień tygodnia udaną stylizację.

Julia to kolekcja, która sprawdzi się na co dzień, jak i na specjalne okazje – urodziny babci bądź akademię w przedszkolu. To bardzo dziewczęca kolekcja, ale nie typowo cukierkowa. Wszystko jest w spójnej, stonowanej kolorystyce – jasny i ciemny róż oraz szarości. Pojawiają się różnorodne struktury materiałów – futerko, drobny sztruks, swetrówka, bawełna, melanżowa flanela, a także ciekawe elementy jak bufiaste rękawy, zapięcia łezki, falbanki czy kieszonki. Motywem przewodnim na ubrankach są kwiaty i groszki.

Kolekcje są dostępne w rozmiarze 92-122 cm i znajdziecie je na stronie marki: www.sklep.pinokio.net.pl

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share