fbpx

Dopasowane do dziecięcej stopy!

Marka Bobux znana jest na całym świecie ze swojej misji tworzenia obuwia, które będzie sprzyjało zdrowemu rozwojowi stóp dziecka. Co ciekawe, jest jedną z nielicznych firm promujących ideę „bosej stopy”. Jeśli myślicie, że marka, której głównym celem jest zdrowie, wygoda i komfort dziecka tworzy nudne buty – jesteście w błędzie. Bobuxy to także kolor, ciekawe rozwiązania i modne fasony.

W ofercie marki znajdziecie zarówno buty dla maluchów, które jeszcze nie chodzą; dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki; jak i dla tych starszych pociech, które naukę chodzenia mają już dawno opanowaną. Jesteśmy przekonani, że każdy rodzic znajdzie coś dla swojego dziecka – zarówno fan obuwia sportowego, jak i miłośnicy stylu smart casual.

Bobux oferuje buty na każdą porę roku, ale nas najbardziej zachwycają buty na niepogodę – model Bobux Paddington – wodoodporne, skórzane kalosze, które pomyślnie przeszły testy 4-godzinnego zanurzenia w wodzie. Jeżeli zaś chodzi o model na wiosnę i lato – do gustu przypadły nam klasyczne Bobuxy z kolorowymi detalami, które idealnie sprawdzają się w każdej stylizacji małej damy i małego gentlemana.

Okazuje się zatem, że buty mogą być zarówno modne i wygodne, Bubuxy zaś podobają się zarówno dzieciom, jak i rodzicom (każdy rodzic wie, że trudno o kompromis na tym polu ;)) Całą ofertę marki znajdziecie na stronie www.bobuxpolska.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share