fbpx

Dopasuj łóżko do dziecięcych marzeń!

Łóżko to miejsce, w którym każdy z nas spędza dużą część czasu. Bardzo ważne jest więc, aby było wygodne i dopasowane do naszych potrzeb. Tak samo jest z dziećmi – łóżko to dla nich miejsce snu, wypoczynku, ale także zabawy. Marka WoodPassion tworzy łóżka dziecięce dopasowane nie tylko do wymiarów pokoju, ale także na miarę dziecięcych marzeń.

W ofercie marki znajdziecie łóżka parterowe, piętrowe oraz antresole. Wśród łóżek parterowych największą popularnością cieszy się chatynka. Firma może wykonać chatynkę w różnych wariantach: z pełnym dachem, z dachem do połowy, ze schodkami albo z drabinką, ze zjeżdżalnią lub ścianką wspinaczkową lub w wersji antresoli. „Chatynka” zapewnia pełen komfort snu, intymność ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dodatkowo, chatynka ma funkcję przechowywania dzięki pojemnym szufladom, w których zmieści się pościel, ale także inne dziecięce skarby.

Inny model, który jest warty uwagi to rezydencja marzeń, czyli niezwykłe piętrowe łóżko ze schodami. Posiada ono po bokach i od frontu barierki ochronne w formie płotka. Schodki posiadają wygodną poręcz. Użytkowość tego łózka wyznaczona jest przede wszystkim poprzez pojemne szufladki w schodkach, które wykonane są na prowadnicach. Mieści się tam naprawdę wiele dziecięcych skarbów. Łóżko można zamówić z dwoma szufladami na dole do przechowywania lub trzecim wysuwanym stelażem. Szuflady te wysuwają się na gumowych kółeczkach. Bardzo ważne są także detale: na dachu łóżka są piękne dachówki, a przy oknach dekoracyjne donice z imionami.

Dla osób lubiących styl prowansalski marka WoodPassion przygotowała także coś wyjątkowego – łóżko piętrowe wiejski domek. Wyposażone jest w dwie duże szuflady do przechowywania, ale mogą być one zamienione na dodatkowe trzecie posłanie. To świetny patent, jeśli twoje dzieci lubią odwiedziny koleżanek, albo jeśli zdarza się, że z dziećmi śpi któryś z rodziców (np. w czasie choroby).

Wszystkie łóżka wykonane są z naturalnych materiałów – drewna i sklejki. Do malowania używane są farby, które posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa. Marka WoodPassion realizuje także indywidualne projekty – wystarczy się z nimi skontaktować. Oprócz łóżek, marka wykonuje meble, domki dla lalek, krzesełka dla dzieci, kuferki, półki oraz pudełka. Całą ofertę marki WoodPassion znajdziecie na stronie www.pracowniawoodpassion.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share