fbpx

Witajcie w wygodnym wszechświecie pełnym kropek i kresek, który w tym sezonie stworzyła specjalnie dla Was marka Pan Robak. Kolekcja Dots & Lines to wzory proste, ale wyrafinowane! A do tego optymistyczna kolorystyka – to połączenie sprawi, że jesień i zima na pewno nie będą smutne i nudne!

Kto nie kocha kropek I kresek? Ta kolekcja jest przeznaczona dla tych, którzy lubią coś niezwykłego. Połączenie kropek i kresek wprawia nas w nastrój radości i tajemniczości. Do wyboru mamy kilka wzorów: Magic Dots, Blue Lines, Ginger Lines, Pastel Dots. W zestawieniu z farbowanymi ubraniami (Blue Denim, Dark Denim) tworzy oryginalną całość i nadaje prawdziwy charakter. Najważniejsze jest to, że projekty marki Pan Robak pozwalają wszystkim dzieciom czuć się komfortowo i niepowtarzalnie. Uniwersalność i komfort to dwie rzeczy, na które twórcy marki kładą największy nacisk.

W naszej ocenie szczególnie warto zwrócić uwagę na ciekawe fasony sukienek i tunik, a także na cudowne bomberki z grubego sztruksu!

Otwórz galerię

Ubrania Pan Robak są w 100% wykonane z najwyższej jakości certyfikowanych tkanin są produkowane w Polsce z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu. Cała kolekcja dostępna jest tutaj: www.panrobak.pl

 

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share