fbpx

Przedstawiamy Wam kolekcję ubrań, dzięki której poczujecie powiew wakacji na rajskiej wyspie. Marka Roe & Joe we współpracy z Anną Skurą, znaną jako What Anna Wears, stworzyła kolekcję “Dream Catcher”, w której znajdziecie damskie i dziecięce ubrania bliskie naturze. 

Wspólne podróże Ani i jej córeczki Melody stały się inspiracją do kolekcji “Dream Catcher”. Odkrywanie innych kultur oraz bogactwa przyrody zaowocowało w postaci ubrań z tkanin przewiewnych i komfortowych dla ciała. Wielbiciele stylizacji matchy-matchy także wybiorą coś dla siebie. Marka Roe & Joe przygotowała ubrania dla dziewczynek i chłopców, a część z nich jest utrzymanych w minimalistycznym stylu unisex.

Jakie tkaniny rządzą w kolekcji „Dream Catcher”? Bawełniane richelieu, miękki certyfikowany muślin, chłodna w chwycie wiskoza czy hypoalergiczny len – naturalne materiały, w których ciało będzie swobodnie oddychać. Paleta kolorystyczna kolekcji opiera się na bieli, beżu, pudrowym różu, jasnej szarości,  ziemistym cynamonowym odcieniu i słonecznym żółtym.

W kolekcji znajdziemy zachwycające sukienki dla mam i córek – na ramiączkach, z falbanami, długie i krótkie, swetry z włoskiej przędzy, komfortowe ogrodniczki dla dzieci czy zestawy top i bloomers dla najmłodszych. Wszystkie ubrania zostały wyprodukowane w lokalnych szwalniach w Polsce. Piękne zdjęcia, które możecie oglądać na stronie www.roeandjoe.com zostały wykonane na Bali.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share