fbpx

Drugie życie…

Sklep Bimbo Bimba reprezentuje innowacyjny koncept, który podbija branżę parentingową i świetnie wpisuje się w ideę zrównoważonej konsumpcji dóbr. Czym się zajmują i na czym polega ich sukces? Przeczytacie w dzisiejszym artykule.

Butików z ubrankami dla dzieci jest mnóstwo. Znajdą się takie, które oferują ubranka z wyższej i niższej półki, specjalnie wyselekcjonowane, w konkretnym stylu, multibrandowe i te, skupiające się na jednej marce. Bimbo Bimba to jednak jeszcze co innego. Dają dziecięcym ubrankom drugi dom. Skupiają się na polskich markach oferujących tylko najlepszą jakość. Jedno jest pewne, tu zawsze dobre traficie! 😉 

Sklep powstał z potrzeby ograniczenia konsumpcjonizmu i dbania o planetę. Czy wiecie, że wyprodukowanie jednego ubranka to setki litrów zużytej wody? A według naukowców, pierwsze niedobory wody zaczniemy odczuwać już w 2050 roku! To oznacza, że nasze dzieci na własnej skórze mogą odczuć skutki naszych dzisiejszych wyborów. Oprócz tego dochodzi jeszcze ogromne zużycie dwutlenku węgla, a to wszystko… Na kilka miesięcy! Maluszki rosną tak szybko, a ich ubranka często kończą w śmietniku i destrukcyjnie wpływają na Ziemię.

Bimbo Bimba w swojej ofercie posiada ubranka wyłącznie doskonałej jakości. Stawiają na polskie marki, rodzinne manufaktury, ale również te, które produkują z certyfikowanych lub naturalnych materiałów. To nie tylko sklep. Możecie tu kupić cudowne perełki w okazyjnych cenach, ale również sprzedać niepotrzebne już ubranka waszych maluszków. Wystarczy, że skontaktujecie się z nimi, wycenicie swój asortyment, a resztą nie musicie się martwić. Sklep przekaże Wam etykietę do wysyłki, odświeży i wyprasuje ubranka, wykona piękne zdjęcia i zajmie się poszukiwaniem nowego domu dla niechcianych już ubrań. To co ważne, to fakt, że Bimbo Bimba nie działa na zasadzie komisu. Oznacza to, że wybrane przez nich ubranka kupują i od razu za nie płacą. 

To niezwykle ważne, aby podnosić świadomość klientów. Branża fashion, mimo że tak przez nas wszystkich uwielbiana jest ogromnym zagrożeniem dla naszej planety. Warto podejmować świadome decyzje i działać odpowiedzialnie. Bimbo Bimba, robisz to dobrze! 😉

Więcej znajdziecie na www.bimbobimba.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share