fbpx

„We love fashion, we love children more” to motto przewodnie belgijskiej firmy Ducksday, która od kilku lat jest obecna na polskim rynku. Outdoorowa odzież dla dzieci tej marki łączy w sobie wyjątkowe wzornictwo z bardzo dobrą jakością i wysokimi parametrami technicznymi materiałów, dbałością wykonania i funkcjonalnością ubranek. W myśl zasady 'nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania’ firma wykorzystując innowacyjne i nowoczesne markowe materiały stworzyła kolekcję odzieży funkcyjnej dla dzieci od 0 do 12 lat odpowiednią na każdą pogodę i porę roku.

Ubrania z kolekcji wiosenno-jesiennej, z kolekcji zimowej (narciarskiej), jak również całoroczne kombinezony przeciwdeszczowe są oryginalne i niezwykle praktyczne. Zapewniają dzieciom ciepło, komfort, oddychalność i wygodę podczas zabaw na powietrzu, jednocześnie skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem, czy śniegiem. Ubrania z kolekcji letniej (plażowej) są miękkie, elastyczne, oddychające i zabezpieczają dzieci przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Wszystkie produkty Ducksday posiadają atest Oeko-Tex Standard 100 i są przebadane na brak obecności substancji szkodliwych. Walory i parametry kombinezonów zostały docenione przez rodziców i branżowych ekspertów oraz uhonorowane kilkoma nagrodami w Polsce i zagranicą.

www.matiandmaks.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share