fbpx

Są marki, dla których przyroda jest kluczowym punktem odniesienia, a poszanowanie środowiska to kluczowy element ich filozofii. Jedną z nich jest marka Coodo, która tworząc swoją jesienno-zimową kolekcję „Dzieciaki z lasu” inspirowała się kolorami Ziemi oraz jej małymi mieszkańcami – leśnymi zwierzętami. 

Najnowsza kolekcja „Dzieciaki z lasu” to nie tylko ukłon w kierunku przyrody, ale i próba zwrócenia uwagi jak ważną rolę odgrywa one w rozwoju każdego malucha. Mowa nie tylko o edukacji przyrodniczej, książkach, filmach czy podróżach, ale przede wszystkim o budowaniu świadomości ekologicznej od najmłodszych lat. 

Dzieci kochają doświadczać przyrodę: biegając boso po kałużach, wspinając się po drzewach, szukając robaków w ziemi czy poszukując kryjówek w krzakach i zbożu. Brudne od błota i trawy spodnie, oraz czarne od ziemi paznokcie to nieodłączny element eksplorowania świata. A rolą nas, rodziców jest nauczenie naszych małych odkrywców miłości do otaczającej nas natury. 

„Dzieciaki z lasu” to kolejne dwa kolory w palecie barw Coodo: chłodny niebieski, przypominający bezchmurne wieczorne niebo oraz mocny, energetyczny dyniowy. To wszystko zgrabnie wplecione ze znanym już bladym różem, ponadczasowymi paskami oraz klasyczną czernią. Nowa kolekcja to także premiera dwóch nowych materiałów. Pojawił się mięciutki i ciepły welur oraz przyjemny w dotyku frotte. Oba materiały, to jak Coodo ma w zwyczaju, najwyższej jakości certyfikowana bawełna organiczna. 

W kolekcji nie mogło zabraknąć sukienek, które pojawiły się w kilku fasonach. Łączy je jednak falbana, która mimo, że na myśl przywodzi księżniczkowe kreacje, dzięki swojemu krojowi nada się na nawet na budowanie szałasu z patyków! 😉 Dla maluszków rampersy na guziki, z wygodnym kapturem. Starszym dzieciom przygotowano piękne bluzy z wydłużonym tyłem, zapinane na guziczki, wygodne spodnie,  klasyczne kangurki z kapturem oraz wygodne kamizelki, które sprawdzą się również wiosną i jesienią. Wszystkie produkty są zaprojektowane tak, że z powodzeniem sprawdzą się w garderobie zarówno dziewczynek, jak i chłopców.

Podsumujmy to jednym zdaniem, jak zwykle COODOwna kolekcja! 🙂 Znajdziecie ją na www.coodo.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share