fbpx

Trzy kolory, kocie wzory… O czym mowa? O najnowszej kolekcji marki Dzikie Pląsy, która od razu rzuca się w oczy! Jeśli szukasz wyrazistych dodatków lub jesteś fanem kocich motywów – koniecznie musisz poznać ofertę tej marki. Na pewno Cię zaskoczy!

Wydawać by się mogło, że kolekcja, w której dominują jedynie trzy kolory: żółty, czarny i biały może być nudna… Nic bardziej mylnego! Niesamowicie energetyzujące i z dużym poczuciem humoru – to cechy produktów, które oferują nam Dzikie Pląsy. Nie sposób przejść obojętnie także obok wizerunków kotów, które zdobią większość ubrań.

W kolekcji znajdziecie więc skarpety z kocim motywem –  jedno spojrzenie na stopy sprawi, że Twoje dziecko będzie miało uśmiech od ucha do ucha. Każda skarpetka jest inna i oryginalna. Dla fanów kotów mamy także zestawy czapki plus komin. Dla miłośników spokojniejszych stylizacji – białe w czarne koty. Dla tych, którzy lubią gdy na głowie dzieje się więcej – marka proponuje czapki czarne z biało-żółtym motywem kota.

Dzikie Pląsy mają także w swojej ofercie bluzy, t-shirty, getry, piżamę, koszulki i bluzeczki – wszystko w trzech kolorach i ze wzorem kota. Nie mogło być inaczej! Naszą szczególną uwagę przykuły natomiast spodnie dziecięce pumpy. Szerokie w biodrach, przylegające poniżej kolan w kolorze żółtym z czarnymi wstawkami. Świetne do zabawy, jak i do spania. Całą kolekcję znajdziecie na stronie www.dzikieplasy.pl.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share