fbpx

Effik wraca do szkoły!

Przez jednych długo wyczekiwany, przez drugich równie długo odwlekany… Początek szkoły… Z pewnością z ulubionymi bohaterami bywa łatwiejszy, a na pewno bardziej kolorowy. Kto zdążył przyzwyczaić się do królika Effika to znajdzie go teraz również na plecakach, workach i piórnikach.

Niezależnie od tego czy dzieci wybierają się do przedszkola, szkoły czy na wycieczkę, będą potrzebowały zabrać ze sobą przekąski, ulubione zabawki czy inne niezbędne przedmioty. Plecaki marki Effiki mają odpowiedni dla dzieci rozmiar (31 cm x 24 cm x 11 cm / 8l ), są trwałe i łatwe w pielęgnacji, a dzięki kolorom i pięknym nadrukom pozwalają pokazać odrobinę własnej osobowości.

  • Paski na ramiona są specjalnie dopasowane do pleców małego dziecka. Są także regulowane oraz wykonane od wewnątrz z oddychającej tkaniny by zapewnić komfort noszenia.
  • Pasek w talii by utrzymać paski na ramiona w odpowiedniej pozycji.
  • Odblaskowe wykończenia dla zwiększenia bezpieczeństwa znajdują się zarówno z przodu jak i z tyłu plecaka oraz na
    paskach na ramiona.
  • Główna przegroda ma duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny, pozwalający na łatwe zapakowanie i rozpakowanie plecaka. W środku dodatkowa kieszeń na przybory.
  • Wewnątrz plecaka umieszczona jest etykieta na nazwisko.
  • Uchwyt na górze.
  • Dwie boczne kieszenie (jedna z siatki) do przechowywania butelki z wodą.
Otwórz galerię

Worek Effiki świetnie nadaje się do zabrania ze sobą wszystkiego, czego dzieci mogą potrzebować w ciągu dnia: zapasowych ubrań, ręcznika na basen, butów na zmianę, zabawek czy przekąsek. Elementy odblaskowe dla zwiększenia bezpieczeństwa znajdują się w dolnych rogach worka. Na zewnątrz znajduje się etykieta do jego podpisania.

Otwórz galerię

Dzieci uwielbiają kredki, ołówki, flamastry i wszelkiego rodzaju artykuły piśmiennicze.  Ładne i funkcjonalne piórniki Effiki są nie tylko doskonałym miejscem do ich przechowywania, ale też mogą pomóc przetrwać sztuce odręcznego pisania w dzisiejszym cyfrowym świecie. Całość zapinana na zamek błyskawiczny. W środku przestronna komora główna oraz oddzielne miejsce na kredki i zapinana na zamek kieszonka.

Otwórz galerię

Jak mówią twórcy marki: „Tworząc produkty z tej kolekcji, naszym priorytetem było bezpieczeństwo dzieci i zadbanie by były widoczne niezależnie od warunków panujących na dworze. Dlatego też stworzyliśmy produkty, które nie tylko wpisują się w naszą estetykę, ale przede wszystkim sprawiają, że dzieci są widoczne na drodze po zmroku. Zależy nam by dzieci prowadziły aktywny i zdrowy tryb życia spędzając jak najwięcej czasu na zewnątrz. Jednak przede wszystkim zależy nam, żeby były bezpieczne i widoczne dla kierowców bez względu czy na zewnątrz jest mgliście i pochmurnie czy w pełnym słońcu.”

Otwórz galerię

Wszystkie produkty są dostępne w trzech znanych już wzorach i kolorach: szary marzyciel, różowa balerina i niebieski rajdowiec i dostępne na www.effiki.com.

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share