fbpx

Elemele to marka stworzona dla wszystkich dziewczynek, które lubią wyglądać wyjątkowo, czuć się dziewczęco, a przy tym swobodnie w każdej sytuacji. To także marka dedykowana mamom, dla których liczy się jakość, wykonanie i bezpieczeństwo dzieci. Elemele daje dziewczynkom wszystko co najlepsze. Skupia się głównie na sukienkach, które są klasyczne, ponadczasowe, w stonowanych barwach, z dodatkami bawełnianych koronek, drewnianych bądź kokosowych guzików. Ale znaleźć tu można także spódniczki midi i maxi, topy, szorty czy drobne akcesoria. Każda kolekcja tworzona jest jak najbardziej kapsułowo, co oznacza, ze dowolnie można mieszać ze sobą różne modele (także z poprzednich kolekcji) i tworzyć wspaniałe zestawy.

Elemele działa w duchu nurtu less waste. Wykorzystuje najmniejsze skrawki materiałów do stworzenia akcesoriów do włosów, czyli frotek z dodatkowymi kokardkami, które według gustu można przywiązać, bądź z nich zrezygnować.

Elemele do szycia ubranek wykorzystuje tylko naturalne tkaniny, jak len, który jest zwykle tkaniną główną, oraz bawełnę organiczną z certyfikatem GOTS. Wszystkie ubranka powstają w małej wiejskiej pracowni, otoczonej pięknymi lasami i kwiecistymi łąkami. Szyte przez mamę pewnej wymagającej i niezwykle wrażliwej dziewczynki. Stąd bardzo duży nacisk na wybór najlepszych, naturalnych,polskich materiałów, najwyższa jakość, perfekcyjne wykonanie i ogromna dbałość o szczegóły. Elemele to marka której największą inspiracją jest natura, priorytetem natomiast wygoda i bezpieczeństwo.

www.instagram.com/elemeledladzieci/ 

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share