fbpx

W tych trudnych dla nas czasach wszyscy doceniamy piękno natury jak nigdy dotąd. Puste przestrzenie w pięknym otoczeniu stały się najbezpieczniejszym i najbardziej pożądanym placem zabaw dla dzieci i dorosłych. Nowa kolekcja ELEMENTS od marki Minikid inspirowana żywiołami naturami zachęca do odkrycia tego, co jest w środku układanki – natury, stylu i radości! Od pustyń z sennymi zachodami słońca, przez bezdroża i puszcze, zorze polarną i burzę, aż do chmur! Od jasnych kolorów po ciemne, przez wzorzyste produkty, po gładkie nowe kolory – w tej kolekcji każdy może odnaleźć swój ELEMENT w układance stylu, komfortu i zabawy! Do dzieła!

Kolekcja ELEMENTS została zaprojektowana tak, aby najmłodsi mogli wyrażać siebie za pomocą natury! Dlatego nie zabrakło tu printów i kolorów: moro, khaki, grafitu, które bezpośrednio kojarzą nam się z przyrodą i można je dowolnie łączyć tworząc wiele stylizacji.

W kolekcji pojawiło się wiele nowości, wśród których szczególne miejsca zajmują stylowe kurtki z naturalnym gęsim puchem i charakterystyczną tylną kieszenią z emroidery oraz super lekkie kamizelki z obszernym kapturem! Oba okrycia wierzchnie dostępne są w trzech kolorach, które pasują dla każdego przedszkolaka: kobalt, khaki i czarny.

Nie zabrakło również niezastąpionych podczas szaleństw bluz, spodni, kompletów w nowej odsłonie, które stały się hitem ubiegłego sezonu oraz akcesoriów z wełny marino niezbędnych podczas jesiennych i zimowych wypraw. Militarny styl, a może zebra w dwóch kolorach? Tu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 🙂

Minikid jak zwykle stawia na wygodę i komfort, łącząc najwyższą jakość ze wszystkimi najlepszymi ofertami streetwearowymi. Dla maksymalnego bezpieczeństwa dzieci używają wyłącznie certyfikowanych tkanin pochodzących z zaufanych źródeł.

www.minikidfashion.com

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share