fbpx

Endo to marka z duszą, która swoją sprzedaż z powodzeniem od lat prowadzi wyłącznie w Internecie. Nie zawsze jednak tak było. Ubrania Endo tworzą od końca lat 90. nowy wzorzec odzieży przede wszystkim dziecięcej, ale nie tylko. Szyte z wysokogatunkowych materiałów, ozdabiane nadrukami i hasłami projektowanymi przez znamienitych polskich artystów, są synonimem wygody i funkcjonalności połączonych z kreatywnym sposobem patrzenia na świat oraz dużą dozą humoru.

Niebanalne teksty i urocze nadruki to dla twórców Endo także sposób na zainicjowanie dialogu międzypokoleniowego, który wedle wartości jakie nam przyświecają, łączy rodziców z dziećmi i daje im przestrzeń do pielęgnowania tak cennych, rodzinnych relacji. Ponadto za pomocą artystycznej strony naszych ubrań, pragniemy zachęcić dzieci małe i duże do swobodnego wyrażania siebie i stawiania na oryginalność.

Poza szeroką ofertą ubranek dla dzieci, Endo.pl to także pasująca do dziecięcej odzież dla dorosłych oraz szczególnie ważny dla wizerunku marki Miś Endo, który już lata temu podbił serca nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Dbając również o jego komfort i wygodę, w sklepie internetowym znajdziecie do kupienia jego domek oraz wyposażenie w postaci uroczych mebelków.

www.endo.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share