fbpx

Na pewno nie jest Wam obce stwierdzenie, że siła jest kobietą. Potwierdza to marka Lamita, która zaprezentowała właśnie swoją najnowszą kolekcję zatytułowaną Womanity, stworzoną przez kobiety dla kobiet.

Twórcy marki mówią, że Womanity to manifest siły, który w kobietach drzemie. Patrząc na najnowsze projekty Lamita nie sposób oprzeć się takiemu wrażeniu. Moc kolorów, odważne fasony i krzyczące slogany umieszczone na ubraniach to wizytówka tej kolekcji. Na T-shirtach i bluzach znajdziecie hasła „Born to be free”, „Womenpwr”, „Girlspwr”, które mają dodawać kobietom i dziewczynkom wiary we własne możliwości i siły.

W kolekcji znajdziecie piękne, ręcznie robione swetry, topy na jedno ramię, kolorowe sukienki, szerokie spodnie, wzorzyste marynarki czy getry. Projektanci stworzyli kolekcję w taki sposób, że bez trudu stworzycie stylizację matchy-matchy dla mamy i córki. Największe wrażenie na nas robią piękne, oryginalne swetry z dekoracyjnymi frędzlami i ozdobnymi guzikami.

Wszystkie produkty od początku do końca tworzone są w Polsce. Większość produktów powstaje z bawełny organicznej z najwyższym obostrzeniem w tej kategorii – certyfikatem GOTS. Autorskie printy drukowane są metoda cyfrową, ekologicznymi farbami również z certyfikatem GOTS. Lamita dba o każdy detal i te detale są w pełni ekologiczne i naturalne. Najnowszą kolekcję marki Womanity znajdziecie na stronie www.lamita-organic.com.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share