fbpx

Gotowi na wojaże? Przed Wami Trip to Peru!

Dear Sophie SS19 Trip to Peru

Kiedy kończy się zima i słońce wreszcie wychodzi nieśmiało zza chmur, wszyscy już planujemy nasze letnie wyprawy… Tym razem dzięki marce DEAR SOPHIE i jej nowej kolekcji pakujemy walizki, kupujemy bilety i wyruszamy w podróż do Peru! 

Tam czekają na nas wielkie kaktusy oraz jeszcze większe przygody. W DEAR SOPHIE wiedzą, że bez przyjaciół nie ma zabawy, dlatego podczas naszej wyprawy zaprzyjaźniamy się z lamą. Od teraz Peru zwiedzamy w jej towarzystwie. A przed nami wiele do odkrycia… Inkowie, ich rytuały oraz wiele nowych niesamowitych miejsc.

Nowa kolekcja to propozycje zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców od tych najmniejszych aż po starszaki. Ze względu na swoje przepiękne wzory, szybko zjednują sobie dozgonną przyjaźń dzieciaków, a z kolei serca rodziców podbijają swoją jakością – jeśli już raz kupisz ciuchy z Dear Sophie uzależnienie gwarantowane 😉 W wiosenno-letniej linii znajdziecie ubranka na każdą pogodę – grubość bawełny jest specjalnie dobierana – inna dla bluz czy spodni, a inna dla leginsów czy sukienek. W ten sposób możecie zaopatrzyć się na cały sezon w swój ulubiony wzór!

W całości zaprojektowana, wyprodukowana i uszyta w Polsce, kolekcja Trip to Peru to autorskie wzory oraz organiczna bawełna z certyfikatem GOTS – dzianiny przyjaznej przede wszystkim Maluchowi.

Pakuj walizki, kupuj bilety i wyrusz z Dear Sophie w podróż do Peru!

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share