fbpx

Produkty ha! ha! poznasz po artystycznych i oryginalnych wzorach wysokogatunkowych tkanin, z których powstają kolekcje dla dzieci. Jest to pierwszy taki concept na rynku polskim, gdzie wielowątkowa ilustracja książkowa, w formie ogromnego panelu, przeniesiona jest na produkty użytkowe – tekstylia. 

W ha! ha! produkty rosną z dzieckiem i mają walory dekoracyjne i edukacyjne. Twórcy marki dbają o rozwój wyobraźni, mowy i estetyki dziecka. Maty edukacyjne ha! ha! For Kids, nagrodzone ostatnio wyróżnieniem Zabawka Roku 2021 mają ogromne zalety i dla Maluszka i dla Starszaka, m.in. są idealne do ćwiczeń na brzuszku, nawet dla ruchliwych dzieci, dają rodzicom dużo pomysłów do opowiadania różnych historyjek, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość oraz wyobraźnię.

To co wyróżnia markę ha! ha! For Kids to udostępnianie rodzicom poprzez e-sklep gotowych materiałów typu DIY do pobrania, a także ogrom inspiracji do wyżej wymieniowych aktywności (bajki i zabawy) a także cykl edukacyjny #storytellingdlarodzicow, czyli jak opowiadać dzieciom bajki.

www.hahaforkids.com

 

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share