fbpx

Happy lightsHappy lights to mała, rodzinna manufaktura z Dolnego Śląska, tworzącą przepiękne drewniane lampki dla dzieci i dorosłych. Każda lampka przechodzi długą drogę, zanim trafi w Wasze ręce. Projekty wykorzystują zaawansowane programy projektowe CAD i CAM, dzięki czemu każda lampka ma idealnie skrojone detale – w Happy lights nie ma miejsca na pomyłki.

Z ogromną starannością tworzą projekty, którym poświęcają mnóstwo czasu i zaangażowania. Kolejnym etapem jest przeniesienie zaprojektowanego wzoru na kawałek drewna sosnowego, za pomocą obrabiarki CNC. Tak gotowa lampka jest ręcznie szlifowana i malowana kilkukrotnie z dbałością o najmniejszy szczegół – wszystko po to, aby była jedyna w swoim rodzaju.

Wnętrze lampki to bardzo starannie stworzony i bezpieczny układ oświetleniowy, oparty na technologii LED. Happy lights są dumni z tego, że serce ich lampki jest równie piękne jak jej zewnętrzny wygląd. Pragnęli stworzyć przepiękną dekorację do każdego pokoju, która wprowadzi w nim niezapomniany nastrój.

Twórcy marki mają nadzieję, że zakupiony produkt posłuży swoimi użytkownikom przez wiele lat.

www.happylights.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share