fbpx

Z czym kojarzy się Wam styl retro? Trend ten inspiruje nie tylko osoby uwielbiające bawić się modą, ale także marki i projektantów. I to właśnie PAVONADA zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję wiosna-lato 2021 pod tytułem „RETRO”.

Twórcy marki stawiają w tym sezonie na ponadczasowość i powrót do dzieciństwa. Ponadto swoją najnowszą kolekcją marka chce pokazać, że pomimo rozwoju świata online i wszelkich technologii, wciąż świadomie możemy wybierać w jakim stopniu chcemy te technologie wykorzystywać i jak bardzo mogą one współistnieć z nami i naszymi dziećmi. Retro jest absolutnie sentymentalne, nostalgiczne i ciepłe.

W kolekcji znajdziemy bawełniane i bambusowe tuniki w formie klasycznej litery A, świetnie pasujące do legginsów i szortów – w różnych kolorach i autorskich printach; piękne sukienki na grubych ramiączkach z falbaną czy spódniczki w fasonie boho, o długości midi-maxi. Wszystkie ubrania są tak zaprojektowane, by mogły posłużyć dzieciom przez kilka sezonów. Nas absolutnie zachwyciła kurtka Ester, z oryginalnym nadrukiem z tyłu i fantazyjnymi frędzlami na dole.

Warto zaznaczyć, że marka PAVONADA tworzy w Polsce, wspierając lokalne biznesy. Dzianiny, z których produkowane są ubrania posiadają międzynarodowe certyfikaty, a podczas produkcji stosowane są zasady zero-waste. Koniecznie zaglądajcie na stronę www.pavonada.com, gdzie znajdziecie całą kolekcję wiosna-lato RETRO.

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share