fbpx

IAMED dostarcza rozwiązania nowoczesnym i świadomym rodzicom, którym zależy na odpowiednim rozwoju ich dziecka oraz środowisku, w jakim będzie żyć. Z pomocą najnowszych technologii połączonym z ekologicznymi tworzywami niesiemy nieocenioną pomoc w codziennych obowiązkach. Oferowane produkty posiadają certyfikaty medyczne, certyfikaty bezpieczeństwa oraz spełniają normy unijne, a wieloletnia trwałość pozwala im dbać o zdrowe jutro dla wszystkich dzieci. Nie tylko pomogą zapewnić rodzinie bezpieczeństwo i zdrowie najbliżej natury jak to tylko możliwe, ale i poprzez swoja innowacyjność pozwolą na wykonywanie codziennych obowiązków w tak komfortowo i szybko by zawsze pozostało im dużo czas na to co najważniejsze – wspólny czas dla rodziny i siebie.

IAMED opiera się na 9 głównych zasadach, wokół których dobierane są tematy artykułów i produktów dostępnych w  sklepie, tak, aby pomóc możliwie najpełniej zapewnić naszym pociechom życie zdrowe, naturalne i przede wszystkim szczęśliwe.

  1. Absolutnie najwyższa jakość produktów. Nie stać nas na tanie rzeczy.
  2. Holistyczne podejście do stylu życia (dieta, aktywność fizyczna, emocje, higiena fizyczna i psychiczna, sen, relacje z bliskimi, rozwój).
  3. Rozwiązania sprawdzone i praktyczne, pozwalające zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć dla naszych bliskich.
  4. Wyłącznie składniki o działaniu potwierdzonym naukowo, żadnego guślarstwa.
  5. Najnowocześniejsze technologie w trosce o zdrowie całej rodziny.
  6. Odpowiedzialność społeczna – bezpłatne webinary i szkolenia, udzielanie się w kampaniach zdrowotnych i edukacyjnych.
  7. Wielozadaniowość i trwałość – produkty o możliwie najszerszym spektrum zastosowania, które raz kupione służyć nam będą przez całe życie.
  8. Produkty tworzone i pakowane w duchu zero oraz less waste – produkujmy mniej nie rezygnując z funkcjonalności.
  9. Transparentność – wszystkie przekazywane informacje są dostępne na stronach naukowych, nie podawane są informacje, których autentyczności nie jesteś w stanie sprawdzić samodzielnie.

www.iamed.pl

Artykuły powiązane z marką

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share