fbpx

Te małe, słodkie oczęta patrzące na każdy Twój gest, śledzący każdy Twój ruch, dla nich jesteś tym wymarzonym wzorem do naśladowania… A chwilę potem masz przed sobą swoją mini kopię – te same powiedzonka i ten sam styl 😉 Wiesz o czym mówimy? Tę niesamowitą relację matka-córka od zawsze podkreśla w swoich kolekcjach polska marka Looks by Luks – tym razem została ona uchwycona w przepięknej sesji autorstwa Anety Zamielskiej, której bohaterkami były modelka Paulina Pola Walentkowska i jej córeczki Łucja i Aniela (w brzuszku).

Turban Looks by Luks to już produkt kultowy. Powstał w odpowiedzi na brak oryginalnych dziecięcych nakryć głowy na rynku i nagle BOOM! Sukces! Klientki pokochały markę tak bardzo, że projektanci na ich prośbę rozszerzyli asortyment o produkty damskie. Dzięki temu już od dłuższego czasu, mama i córka mogą nosić pasujące zestawy – i to również w wersji z opaskami dla tych dorosłych! Odkąd marka pojawiła się na rynku, nie wyobrażamy sobie nowego sezonu bez tych oryginalnych nakryć głowy.

A co będziemy nosić w najbliższych miesiącach? Sprawdźcie sami!

Obecnie możecie wybierać spośród wielu kolekcji (dopasowując je do pogody i okazji): z bawełny organicznej, wełny merynosów z Nowej Zelandii, koronkowej, całorocznej, plażowej, welurowej, a do tego dobrać możecie kominy, opaski i frotki. Do wyboru oczywiście cała paleta kolorów. Obiecujemy, nawet największa maruda znajdzie coś dla siebie! Nasze typy na ten sezon to: ukochana przez wszystkich ochra, niebiański błękit, soczysta malina i wiosenne róże w kilku odcieniach! Pamiętajcie, że akcesoria te pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale przede wszystkim chronią przed słońcem, wiatrem i zimnem. Ich dopracowany krój rozwiązuje problem zsuwania się czapeczek z głów

Wszystkie produkty są szyte ręcznie w Polsce, z dzianin posiadających certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard) oraz OEKO-Tex. Marka bardzo mocno stawia na ekologiczne rozwiązania i stosuje je konsekwentnie na każdym kroku.

Fakt, o którym nie należy zapomnieć: marka Looks by Luks to zaangażowana jest we wsparcie Stowarzyszenia Niebieski Motyl pomagającego kobietom walczącym z rakiem jajnika. W ramach współpracy, 10% ze sprzedaży każdego turbanu jest przeznaczone na ten cel. Marka zaopatruje podopieczne stowarzyszenia w bezpłatne turbany. Piękny gest!

Wszystkie produkty znajdziecie na www.looks-by-luks.pl

Otwórz galerię
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share